Росіяни хотіли переманити миколаївців, які розробляли техдокументацію для кораблів ФСБ

Миколаївська фірма припинила свою діяльність, але росіяни мали намір особисто приїхати та подовжити співпрацю
Depo.Миколаїв
24 травня 2016 12:57
ФОТО: depo.ua
Росіяни хотіли переманити миколаївців, які розробляли техдокументацію для кораблів ФСБ
Росіяни хотіли переманити миколаївців, які розробляли техдокументацію для кораблів ФСБ

Служба безпеки заборонила в'їзд в Україну чотирьом керівникам одного з підприємств військово-промислового комплексу Російської Федерації. У листопаді минулого року оперативники спецслужби викрили незаконну діяльність миколаївської фірми, що спеціалізувалася на розробці конструкторської і технологічної документації для кораблів ВМФ та Прикордонної служби ФСБ Росії. Про це йдеться на сайті СБУ, повідомляє Depo.Миколаїв.

СБУ оголосила директору та головному конструктору установи офіційні застереження про недопустимість порушення чинного законодавства щодо відсутності дозволів Державного експортного контролю на право вести за кордоном військово-технічні роботи. Також до миколаївського підприємства були застосовані санкції. Функціонування фірми фактично було припинено.

Натомість керівництво російського підприємства ВПК в місті Отрадне Ленінградської області продовжило спроби залучити українських фахівців до роботи. Зокрема росіяни мали намір особисто прибути до Миколаєва для узгодження деталей можливого поновлення взаємодії із колишніми партнерами. Наразі після заборони в'їзду в Україну представникам російського ВПК будь-яка співпраця між сторонами остаточно припинена.

Раніш повідомлялося, що миколаївці хотіли заробити 29 тисяч доларів на деталях для військових кораблів Росії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв