Романчук відпочиває в СІЗО, а "ЕЛК-Буд" продовжує вибивати собі Еланецький кар'єр

Фірма, що фігурує у справі миколаївського "Тутанхамона" вимагнає, щоб їй долзволили добувати вапняк
Depo.Миколаїв
22 червня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Романчук відпочиває в СІЗО, а "ЕЛК-Буд" продовжує вибивати собі Еланецький кар
Романчук відпочиває в СІЗО, а "ЕЛК-Буд" продовжує вибивати собі Еланецький кар'єр

Депутати Єланецького райради на сесії вирішуватимуть чи давати "світло" фірмі ТОВ "ЕЛК-Буд", яка фігурує у "справі Романчука". Саме за надання дозволу на видобуток вапняку в кар'єрі в Єланецькому районі "ЕЛК-Буд" "заплатила" віце-губернатору Миколі Романчуку, раднику голови облради Геннадію Левченко і заступнику голови Єланецької РДА Олегу Зайзбургу хабар в розмірі майже 100 тис. доларів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Днями це питання було винесено на розгляд депутатської комісії, яка незважаючи на розбіжності, все ж вирішила винести питання на сесію: "Комісія вирішила, що це питання потрібно розглянути на сесії, щоб всі депутати почули про цю фірму. Узгодження на виділення ліцензії комісія не видає. Думка комісії розділилися: частина депутатів була за те, щоб не виносити питання на сесію. Друга частина, мотивуючи тим, щоб це питання не було кулуарним, щоб депутати про нього знали, запропонувала винести його на розгляд сесії. Завтра це питання буде розглянуто".

Примітно, що документи, які раніше фірма подавала на розгляд депутатів, СБУ не відкликала і не запросила, як це було з Миколаївським облрадою. Представники фірми "ЕЛК-Буд" були присутні на комісії і наполягають на тому, щоб депутати розглянули це питання на сесії.

Відзначимо, що "ЕЛК-Буд", яка так рветься добувати вапно в Єланецькому районі виявилася фірмою-одноденкою. Фірма зі статутним капіталом всього в 10 тис. гривень була зареєстрована всього 4 місяці (в лютому 2016 року). З огляду на те, що "ЕЛК- Буд" зареєстрована в Миколаєві, відповідно і податки вона буде платити в бюджет міста, а Єланецький район знову залишиться ні з чим.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв