Рейтинг активності миколаївських нардепів-мажоритарників

Максимальну оцінку за законодавчу роботу (100) отримав народний обранець від депутатської групи "Відродження" Артем Ільюк
Depo.Миколаїв
4 липня 2016 09:13
ФОТО: depo.ua
Рейтинг активності миколаївських нардепів-мажоритарників
Рейтинг активності миколаївських нардепів-мажоритарників

Громадянська мережа ОПОРА склала рейтинг активності чотирьох депутатів-мажоритарників, обраних у Верховну Раду від Миколаївщини, протягом лютого-травня поточного року, повідомляє Depo.Миколаїв.

Максимальну оцінку за законодавчу роботу (100) отримав народний обранець від депутатської групи "Відродження" Артем Ільюк, а за роботу у окрузі – нардеп від БПП Андрій Вадатурський.

У підсумку найвищу оцінку за законодавчу роботу та роботу на окрузі (98,21625) отримав Андрій Вадатурський, другу сходинку з оцінкою 92,85714 посів Артем Ільюк. Третім став нардеп від БПП Олександр Лівік (91,69795), а на останньому місці – його колега Олександр Жолобецький (86,85665).

Рейтинг активності миколаївських нардепів-мажоритарників - фото 1

Довідково:

У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв