Ремонт траси "Миколаїв - Дніпро" заплановано на середину серпня, - нардеп

Вадим Підберезняк пообіцяв, що ремонтуватимуть не лише верхнє покриття, а і основу дороги
Depo.Миколаїв
19 липня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
Ремонт траси "Миколаїв - Дніпро"  заплановано на середину серпня, - нардеп
Ремонт траси "Миколаїв - Дніпро" заплановано на середину серпня, - нардеп

Миколаївський нардеп Вадим Підберезняк заявив, що багатостраждальну трасу "Миколаїв - Дніпро" почнуть ремонтувати вже в середині серпня. Таке рішення нардепу озвучив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Про це Підберезняк написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв.

Повністю ремонт траси мають завершити вже до кінця року: "Тільки що зустрічався з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном з питання багатостраждальної траси Н 11. За результатами хочу повідомити що початок робіт заплановано з середини серпня. За якістю проведення робіт будуть стежити група фахівців, із залученням громадськості та представників місцевих громад. Повністю закінчення робіт має бути до кінця року", - пише Підберезняк. 

Нардеп запевнив, що ремонтуватимуть не лише верхнє покриття дороги, але і основу: "Однозначно буде ремонтуватися не тільки покриття, але і основа. Ключ до збереження дороги в суворому контролі навантаження на покриття. Справедливості заради хочу зазначити що Мінінфраструктури провело великий обсяг роботи в підготовці. Тобто планування, проектування, фіналом, узгодження всіх нюансів з Мінфіном, підготовка і проведення конкурсу підрядника і багато іншого. Так що впевнений що Н-11 буде в порядку". 

Ремонт траси "Миколаїв - Дніпро"  заплановано на середину серпня, - нардеп - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв