ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радник Порошенка "послав" чоловіка, який клопотав за бійця "Святого Миколая"

Юрій Бірюков відмовився допомагати АТОшнику, який не пройшов атестацію в нову поліцію
Depo.Миколаїв
9 березня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua
Радник Порошенка "послав" чоловіка, який клопотав за бійця "Святого Миколая"
Радник Порошенка "послав" чоловіка, який клопотав за бійця "Святого Миколая"

Радник президента Юрій Бірюков послав "на х**" чоловіка, який просив поклопотати за бійця спецбатальону "Святий Миколай", бо не пройшов атестацію у нову поліцію. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Чоловік, що шукав допомоги у Бірюкова, називає переатестацію "люстрацією" та просив зам'яти колишні гріхи бійця: "Суть питання дуже довго вислизала від мене. Потім дійшло: незнайомий мені чоловік, в ультимативній формі просив втрутитися і допомогти якомусь бійцю батальйону МВС "Святий Миколай", який воював-молодець-медаль, але ось переатестацію в поліцію (той, що дзвонив уперто називав це "люстрацією") не пройшов. Бо якісь там грішки у нього, якісь там негаразди в минулому". 

Бірюков відмовив у допомозі та послав його: "Був ультимативно мною посланий на х**. Відразу після посилу, і до відходу за запропонованим вектором, він висловив мені багато грубих слів про те, що я безсердечна скотина, сиджу/лежу на потоках переатестації, а хлопець був чудо-міліціонером, і міг би бути чудо-поліцейським.
І він і далі буде кому-небудь дзвонити, ще й гроші буде пропонувати. І хтось візьме". 

Радник президента "послав" чоловіка, який клопотав за бійця "Святого Миколая" - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв