ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радник президента пообіцяв лобіювати питання ремонту траси Н-11

Миколаївська влада має намір підписати з активістами Меморандум про співпрацю у вирішенні проблеми
Depo.Миколаїв
25 березня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
Радник президента пообіцяв лобіювати питання ремонту траси Н-11
Радник президента пообіцяв лобіювати питання ремонту траси Н-11

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Меріков та радник Президента Юрій Бірюков зустрілися з активістами Новобузького району. За результатами зустрічі прийнято рішення про підписання Меморандуму, свого роду дорожньої карти ремонту дороги Н-11 "Миколаїв-Дніпропетровськ", про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

В ході зустрічі Вадим Меріков розповів про рішення, які вже прийняті: "Робимо все, щоб отримати додаткові кошти з державного бюджету. Крім того, плануємо виділити кошти з обласного бюджету, зараз всі райони проводити аналіз по бюджетам, щоб додатково виділити кошти для ремонту доріг. Моя чітка позиція - ремонтні роботи повинні почати одночасно по всіх ділянках від кордону з Дніпропетровською областю до Баштанки".

У свою чергу радник Юрій Бірюков зазначив, що дорога Н-11 стратегічно важлива і для військовослужбовців. Він зазначив, що зараз всі сили сконцентровані для того, щоб були виділені кошти на ремонт цієї дороги.

"Всі в ремонті цієї дороги зацікавлені, і я буду докладати всі сили і ресурси для, того, щоб був прийнятий важливий законопроект", - констатував він.

За його словами, Президент поінформований про важливий законопроект включення Миколаївської області в пілотний проект щодо перерозподілу митного збору.

Нагадаємо, що народний депутат Олександр Жолобецький вже вніс цей законопроект на розгляд Верховної Ради України.

Активісти, розповіли, що вийшли не через політику або для того, щоб критикувати обласну владу, а для того, щоб привернути увагу державної влади до проблем ремонту дороги Н-11.

"Протест не був направлений проти когось із тут сидячих, а насправді спрямований на те, щоб достукатися до Кабінету Міністрів і Верховної Ради", - Денис Герасименко.

За його словами жителі Новобузького, Казанківського та Баштанського районів їдуть в Миколаїв, саме ця ділянка більш важлива і необхідна.

"Щоб зняти питання протесту - необхідно скласти Меморандум, складно прописати терміни, дати виконання ремонтних робіт, але ми можемо скласти загальний план. З'явиться ще фінансування, будуть додані кредитні кошти значить цей план буде продовжуватися", - сказав він.

Уже сьогодні буде розроблений текст Меморандуму і підписаний всіма учасниками процесу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв