Пронос та блювота з піною: чим годують в миколаївському Центрі захисту тварин

Нове керівництво КП поскаржилось на корм, який закупили попередники
Depo.Миколаїв
9 жовтня 2016 13:25
ФОТО: depo.ua
Пронос та блювота з піною: чим годують в миколаївському Центрі захисту тварин
Пронос та блювота з піною: чим годують в миколаївському Центрі захисту тварин

Попереднє керівництво миколаївського комунального підприємства "Центр захисту тварин" закупило тонну дешевого корму для собак, від якого тваринам стає погано, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Про це розповіли ветеринари миколаївського КП "Центр захисту тварин": "На даний момент у нас є корм «Brekkies» в зеленій упаковці для дорослих собак. Він не придатний, хоч і великий. Склад у нього-6% курки, хоча повинно бути не менше 20% в кормі. У собак почався пронос від цього корму, блювота з піною. Були деякі собаки, які були з кров'ю. Тому ми намагаємося його не давати, але замінити його у нас немає можливості, хоча я і написала всі документи, що його треба замінити, так як він не підходить собакам. Собакам, які у нас зараз в вольєрах, ми замінюємо корм на крупу, щоб їм стало легше".

Пронос та блювота з піною: чим годують в миколаївському Центрі захисту тварин - фото 1

При цьому вона заявила, що покупкою корму займалося керівництво КП: "Закуповувало корм підприємство. Ми пишемо службову записку, що нам потрібен сухий корм. Далі вже саме підприємство вирішує, який корм закуповувати"

У свою чергу новопризначений директор підприємства Людмила Ткач розповіла, що за допомогою юристів намагається повернути корм виробнику: "На даний момент я підключила юристів підприємства та господарника. Вони зараз вирішують питання повернення цього корму і обмін його на більш кращий корм".

Пронос та блювота з піною: чим годують в миколаївському Центрі захисту тварин - фото 2

Однак, за її словами, назад підприємство забирати його не хоче: "Підприємство, яке нам цей корм відвантажило, брати його назад не хоче. Тобто, мені зараз потрібно провести експертизу, зібрати купу документів, для того, щоб довести, що годувати собак цим кормом не можна".

Як розповіли працівники "Центру захисту тварин", деякий час назад вони самі закуповували крупи для того, щоб годує тварин. В останні кілька днів, корм для цуценят привозить новий директор КП, а інших собак годують крупами.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв