Прокурор Миколаївщини розритикував поліцію

У привітанні Нацполіції Дунас зазначає, що реформування правоохоронних органів не дало громадянам впевненості у безпеці
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua
Прокурор Миколаївщини розритикував поліцію
Прокурор Миколаївщини розритикував поліцію

Прокурор Миколаївської області у нестандартній формі привітав правоохоронців з першою річницею створення Нацполіції. Тарас Дунас фактично розкритикував їх за зростання рівня злочинності. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Вітання розміщено на сайті обласної прокуратури. Дунас зазначає, що основним завданням та критерієм роботи поліції є відчуття захищенності у суспільстві. Проте з реформуванням "міліції" в "поліції" ще не забезпечив такого відчуття мешканцям Миколаївщини.

Крім того, Дунас пригадав про зростання кількості злочинів і що більшість кримінальних справ залишається нерозкритими. Дорікнув прокурор і відсутності протидії кримінальним авторитетам: "Розкрито лише кожне п'яте кримінальне правопорушення. Тобто, задумайтесь, практично 75 відсотків від загальної кількості вчинених злочинів є не розкритими. Практично згорнута нанівець протидія організованій злочинності, так званим "кримінальним авторитетам", - йдеться у привітанні.

Причину цього прокурор бачить у керівництві та простих працівниках поліції: "Зазначене стало можливим унаслідок послаблення принциповості та вимогливості керівництва головного управління та відділів поліції, як до себе, так і до підлеглих, відсутності почуття відданості справі з боку рядових працівників поліції. Я, як прокурор області, вимагаю і буду вимагати від органів поліції чіткого виконання визначених законом завдань, насамперед забезпечення законності і правопорядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності та корупції, зокрема їх організованим формам", - зазначає Дунас.

Наостанок прокурор все ж таки додав надії: "В Національну поліцію Ви всі прийшли добровільно і, як я сподіваюсь, за покликанням. А отже, переконаний, що присяга, форма, офіцерська честь та патріотизм стануть для вас уособленням вірності службовому й громадянському обов’язку, нетерпимості до фактів корупції та інших негативних явищ. Упевнений, що злагоджена та цілеспрямована робота поліції Миколаївщини стане запорукою спокою, стабільності та розквіту регіону", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 4 серпня, у Миколаєві відсвяткували першу річницю Нацполіції.

Прокурор Миколаївщини розритикував поліцію

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв