ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура взялась за земельні махінації на Ширлані ще в 2015 році, - Меріков

Вадим Меріков запевнив, що він особисто звертався з відповідними запитами до військової прокуратури, в яких сигналізував про порушення на Ширлані
Depo.Миколаїв
10 березня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua
Прокуратура взялась за земельні махінації на Ширлані ще в 2015 році, - Меріков
Прокуратура взялась за земельні махінації на Ширлані ще в 2015 році, - Меріков

За фактом незаконної передачі в оренду земель командуванням полігону "Широкий Лан", розташованого на території Миколаївської області, ще в 2015 році військовою прокуратурою Південного регіону було відкрито кримінальне провадження.  Про це голова облдержадміністрації Вадим Меріков повідомив в коментарях журналістам, повыдомляє Depo.Миколаїв.

Так, за його словами, він особисто звертався з відповідними запитами до військової прокуратури Південного регіону, в яких сигналізував про порушення і просив вжити заходів:

"На відміну від деяких політиків, які вважають за краще тільки щось розповідати, але не вважають за необхідне офіційно звернутися в компетентні органи, я як губернатор звик працювати виключно в рамках закону і користуватися тими інструментами, які прописані в законодавстві. Виходячи з цього, мною були написані ряд звернень до правоохоронних органів щодо використання сільськогосподарських земель міністерства оборони в Миколаївському та Веселинівському районах. Мені відповіли, що відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального Кодексу України за фактом зловживання службовими повноваженнями".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв