Прокуратура відпустила драгдилерів-гастролерів, що заполонили "міксами" Миколаїв

Наркоторговці зробили СМС-розсилку з новими номерами, за якими можна продовжувати купувати наркотики
Depo.Миколаїв
1 серпня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua
Прокуратура відпустила драгдилерів-гастролерів, що заполонили "міксами" Миколаїв
Прокуратура відпустила драгдилерів-гастролерів, що заполонили "міксами" Миколаїв

Всіх трьох затриманих молодиків, які закидали весь Миколаїв листівками з рекламою небезпечних синтетичних наркотиків і привезли сам "товар", відпустили практично одразу після затримання. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Зауважимо, що 25 липня продавці синтетичних наркотиків закидали весь центр Миколаєва листівками з написом "Солі, мікси, гаряча закладка" і трьома номерами телефонів, за якими можна купити наркотики.

Через день співробітники наркополіції і СБУ затримали трьох молодиків, які приїхали з Києва, Одеси і Обухова до Миколаєва, щоб розкидати листівки - при них знайшли пакет з наркотиками різних видів. У цей день за вказаними в листівках номерами вже продавали наркотики, які встигли "закласти" по Миколаєву. "Колег" драгдилерів затримали у Херсоні.

Проте, незважаючи на відкрите за даним фактом кримінальну виробництво за статтею 307 Кримінального кодексу України ("Збут наркотичних речовин"), трьох затриманих практично в цей же день і відпустили.

"Поліція подала в місцеву прокуратуру №1 на узгодження клопотання до суду про арешт всіх трьох затриманих, однак прокуратура відмовила в цьому, заявивши, що у поліції з СБУ недостатньо доказів для того, щоб затримувати цих людей. Таким чином їх відразу ж відпустили", - повідомив співрозмовник видання.

Тим часом, через день після того, як дилерів відпустили, поліція отримала результати експертизи з висновком про те, що речовини, знайдені в пакеті в готельному номері затриманих і відпущених "гастролерів" дійсно є синтетичними наркотиками. Однак, і на це прокуратура відповіла, що ці докази були здобуті неправомірним шляхом - нібито у поліції не було санкції на обшук і вилучення пакети з наркотиками.

У відділі комунікацій Головного управління Національної поліції в Миколаївській області підтвердили виданню інформацію про те, що троє затриманих 26 липня були відпущені в зв'язку з тим, що прокуратура не погодила клопотання про їх арешт. Як відомо, головою Миколаївської місцевої прокуратури №1 є Дмитро Левицький.

Зауважимо, що Національна поліція України увечері 28 липня заблокувала всі три номери, за якими продавали "спайс" і "солі". Однак вранці 30 липня дилери розіслали смс-повідомленнями всім своїм клієнтам нові номери телефонів, за якими в різних містах України, в тому числі і в Миколаєві, можна продовжити купувати наркотики.

Прокуратура відпустила драгдилерів-гастролерів, що заполонили "міксами" Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв