Прокуратура розслідує привласнення 15 млн грн "Миколаївобленерго"

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 18:47
ФОТО: depo.ua

За повідомленням голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Д.В. Вовка щодо можливих неправомірних дій службових осіб публічного акціонерного товариства "Миколаївобленерго", слідчим відділом прокуратури Миколаївської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання своїх службових обов'язків службовими особами цього товариства, які упродовж 2015 року надали та не вжили заходів до своєчасного повернення наданої суб'єктам господарювання фінансової допомоги на загальну суму 15 466 660 грн., що спричинило вказаному товариству тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.
 
У ході досудового розслідування вилучено договори про надання зазначеним товариством фінансової допомоги публічним акціонерним товариствам "Запоріжжяобленерго", "Черкасиобленерго" та  "Енергомережі".

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв