Проблемні узбіччя вздовж траси на Матвіївку засадять деревами

Захисної лісосмуги на узбіччях немає, тому взимку ділянку сильно замітає снігом, а в теплий період - засипають сміттям
Depo.Миколаїв
5 листопада 2016 17:28
ФОТО: depo.ua
Проблемні узбіччя вздовж траси на Матвіївку засадять деревами
Проблемні узбіччя вздовж траси на Матвіївку засадять деревами

Узбіччя, що ведуть до Матвіївки, засадять деревами. Миколаївців запрошують приєднатися до цієї корисної справи у неділю. Про це пишуть активісти Матвіївського лісу у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Півроку тому екоактивісти попросили Департамент ЖКГ забезпечити саджанцями для посадки на узбіччі дороги, що веде від Матвіївки в Миколаїв. Комунальники нарешті виділили дерева, а саме 30 саджанців акації.

Зелені насадження планують висадити на проблемній ділянці: "Є проблемна ділянка дороги від Матвіївки до траси. Ввзимку, коли йде сніг, дорогу через відсутність захисної лісосмуги замітають перемети зі снігу глибиною до 70 сантиметрів, а весь інший час узбіччя дороги засипають сміттям тупі виродки", -пишуть у групі.

Активісти зазначають, що траса є пожвавленою, адже по ній їде вся Матвіївка й власники двох тисяч дачних ділянок. Тому миколаївцям пропонують у неділю, 6 листопада долучитися до корисної справи: посадити саджанці акації та прибрати сміття на узбіччі: "Мета - привернути увагу жителів Матвіївки і дачників до проблеми сміття на узбіччі і посадити дерева", - повідомляють організатори.

Активісти позначали на скрині місце зустрічі. Збираються о 10:30. По можливості просять взяти з собою рукавички і лопату. Також активісти додають, що якщо прийде допомагати багато людей, можуть висадити ще й саджанці горіха.

Проблемні узбіччя вдздовж траси на Матвіївку засадять деревами

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв