Проблемні узбіччя вздовж траси на Матвіївку засадять деревами

Захисної лісосмуги на узбіччях немає, тому взимку ділянку сильно замітає снігом, а в теплий період - засипають сміттям
Проблемні узбіччя вздовж траси на Матвіївку засадять деревами
Проблемні узбіччя вздовж траси на Матвіївку засадять деревами

Узбіччя, що ведуть до Матвіївки, засадять деревами. Миколаївців запрошують приєднатися до цієї корисної справи у неділю. Про це пишуть активісти Матвіївського лісу у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Півроку тому екоактивісти попросили Департамент ЖКГ забезпечити саджанцями для посадки на узбіччі дороги, що веде від Матвіївки в Миколаїв. Комунальники нарешті виділили дерева, а саме 30 саджанців акації.

Зелені насадження планують висадити на проблемній ділянці: "Є проблемна ділянка дороги від Матвіївки до траси. Ввзимку, коли йде сніг, дорогу через відсутність захисної лісосмуги замітають перемети зі снігу глибиною до 70 сантиметрів, а весь інший час узбіччя дороги засипають сміттям тупі виродки", -пишуть у групі.

Активісти зазначають, що траса є пожвавленою, адже по ній їде вся Матвіївка й власники двох тисяч дачних ділянок. Тому миколаївцям пропонують у неділю, 6 листопада долучитися до корисної справи: посадити саджанці акації та прибрати сміття на узбіччі: "Мета - привернути увагу жителів Матвіївки і дачників до проблеми сміття на узбіччі і посадити дерева", - повідомляють організатори.

Активісти позначали на скрині місце зустрічі. Збираються о 10:30. По можливості просять взяти з собою рукавички і лопату. Також активісти додають, що якщо прийде допомагати багато людей, можуть висадити ще й саджанці горіха.

Проблемні узбіччя вдздовж траси на Матвіївку засадять деревами

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв