ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Притулок для тварин, крематорій і транспорт: найпопулярніші петиції миколаївців

З початку функціонування сервісу подачі онлайн петицій 24 з них набрали по 1000 голосів
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
Притулок для тварин, крематорій і транспорт: найпопулярніші петиції миколаївців
Притулок для тварин, крематорій і транспорт: найпопулярніші петиції миколаївців

В лютому у Миколаєві офіційно запрацював сервіс електронних петицій. Для підтримки у мешканців міста є 90 днів, повідомляє Depo.Миколаїв.

За одним з пунктів Положення мер невідкладно повинен передати до розгляду депутатської комісії петицію, що набрала 1000 голосів. В певний період депутати заявили, що не справляються з електронними петиціями, адже деякі з них скперечать одна одній.

З початку функціонування сервісу 24 петиції городян вже набрали по 1000 голосів, проте не всі вони були розглянуті депутатами. Бльшість петицій стосувалася повсякденного життя миколаївців та розвитку місцевої інфраструктури. 

В своїх петиціях городяни закликали: не забороняти місцеве вуличне радіо, побудови нового приміщення для філармонії, повернути на міські маршрути великі автобуси, впровадити програму сортування побутових відходів, створення притулку для тварин, побудувати крематорій, провести тролейбусну лінію в Корабульний район міста. 

Примітно, що попри існування місцевого "Центру захисту тварин" городяни підтверджують те, що проблема беспритульних тварин є актуальною та надзвичайно болючою. За підсумками голосування петиція про створення притулку для тварин набрала 1228 голосів.

Притулок для тварин, крематорій і транспорт: найпопулярніші петиції миколаївців - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв