Представленого мінінфраструктури нового голову "Миколаївоблавтодору" не узгодили

Про призначення В'ячеслава Шуліченка заявили ще тиждень тому, проте на місці його досі не "прийняли"
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
Представленого мінінфраструктури нового голову "Миколаївоблавтодору" не узгодили
Представленого мінінфраструктури нового голову "Миколаївоблавтодору" не узгодили

В.о. голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь не погодив кандидатуру В'ячеслава Шуліченка на посаду директора ДП "Миколаївоблавтодор", якого під час робочого візиту в нашу область представили міністр інфраструктури Володимир Омелян та в.о. голови ДП "Укравтодор" Євген Барах. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Нова інформація про призначення з'явилася сьогодні, 26 серпня, під час колегії з головами районів. Так, під час свого звіту в.о. керівника Служби автодоріг у Миколаївській області Микола Шульга заявив, що новий начальник "Миколаївоблавтодору" вже тиждень працює. Але в той же час, він суперечливо заявив, що на сьогоднішній день повинен прийти наказ про призначення В'ячеслава Шуліченка на посаду директора Миколаївоблавтодору", який зараз виконує обов'язки начальника, хоча наказу про це не було.

Це обурило В'ячеслава Боня, який заявив, що призначеного директора там немає, а Шуліченко не може бути призначений, оскільки він не затвердив цю кандидатуру. "Мені взагалі дивно чути, що чекають, коли Шуліченко приступить до роботи. Він не узгоджений, тому влаштовуйте свою роботу на даний момент з першим заступником ("Миколаївоблавтодору" - ред.). Мене дивує це", - сказав Бонь.

Голова облради Вікторія Москаленко заявила, що після наради зв'яжеться з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, щоб він терміново призначив компетентного директора "Миколаївоблавтодору".

"Навіщо ставити експерименти над областю? Дайте нам фахівця, який буде працювати і зможе 140 мільйонів на експлуатаційні витрати до кінця року розподілити. Тому що на 140 мільйонів тендер виграно, але ми бачимо, що тільки 37 мільйонів використано. З них на зимове утримання доріг - 5 мільйонів, на ямковий ремонт - 26 мільйонів, але я не знаю, де він проходив на ці гроші. І все. Тобто, 34% від цих грошей, тільки використано, - заявила Москаленко.

Нагадаємо, що в середині серпня нового очільника "Миколаївоблавтодору" В'ячеслава Шуліченка представили під час робочого візиту на Миколаївщину міністр інфраструктури Володимир Омелян та в.о. голови  ДП "Укравтодор" Євген Барах. 

Голова правління Державтокомпанії "Автомобільні дороги України" Артем Гриненко заявляв, що від Шуліченка чекають результатів за місяць.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв