Повір в себе: Миколаїв прийняв 182 фіналісти спартакіади для особливих дітей

Учасники Всеукраїнських змагань приїхали до Миколаєва з 21 області
Depo.Миколаїв
7 липня 2016 19:52
ФОТО: depo.ua
Повір в себе: Миколаїв прийняв 182 фіналісти спартакіади для особливих дітей
Повір в себе: Миколаїв прийняв 182 фіналісти спартакіади для особливих дітей

З 30 червня по 3 липня у Миколаєві відбулися фінальні змагання ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади "Повір у себе" з легкої атлетики серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

У фіналі легкоатлетичної частини спартакіади брали участь 182 дитини з інвалідністю віком від 11 до 15 років, з яких 57 - з ураженнями опорно-рухового апарату, 65 - з вадами слуху, 36 - з вадами зору та 24 дитини з вадами розумового і фізичного розвитку. При їхали вони з 21 області України та м. Київ.

Спортсмени змагалися протягом чотирьох днів. Найбільшу кількість золотих нагород здобула команда Одеської області - 17 медалей, на другому місті команда Дніпровської області (Дніпропетровської) - 16 золотих нагород. Перше ж місце за загальною сумою завойованих нагород виборола команда Харківщини - 45 медалей, з яких 14 золотих, 21 срібна та десять бронзових.

Фінальні змагання з легкої атлетики стали останніми в рамках проведення ХХІІІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" серед дітей-інвалідів, присвяченійї 25-й річниці Незалежності України.

Всього у цьому році у фінальних змаганнях ХХІІІ спартакіади "Повір у себе" серед дітей-інвалідів взяли участь 862 дитини у 13 видах спорту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв