ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порядок у храмах Миколаєва забезпечуватимуть 10 громадських формувань

Громадські формування беруть участь в охороні порядку щорічно
Depo.Миколаїв
26 квітня 2016 19:11
ФОТО: depo.ua
Порядок у храмах Миколаєва забезпечуватимуть 10 громадських формувань
Порядок у храмах Миколаєва забезпечуватимуть 10 громадських формувань

Забезпечувати порядок в храмах міста в пасхальну ніч буде не тільки поліція, а й представники 10 громадських формувань з охорони громадського порядку. Громадські формування беруть участь в охороні порядку щорічно. На цей раз їх чергування в храмах розпочнеться 30 квітня в 17.00 і завершиться 1 травня о 13.00, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сьогодні, 26 квітня в мерії під головуванням т.в.о. першого заступника міського голови Олександра Олефіра відбулася нарада за участю заступника начальника ГУНП Євгена Ковтуна, в.о. заступника начальника управління превентивної діяльності ГУНП Сергія Мазуніна, представників відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради та керівників громадських формувань з охорони громадського порядку. Учасники зустрічі погодили графік чергування громадських формувань та працівників Головного управління Національної поліції Миколаївської області, скоординували роботу.

У храмах Центрального району міста чергуватимуть представники ОФ "Сокіл", "Спас", "Захист і порядок", "Бастіон", "Національний резерв" в Заводському районі - "Народна дружина", "Бастіон", "Бастіон-Н", "Захист і порядок", "Рубіж", в Інгульському - "Захист", "Захист і порядок", "Рубіж", в Корабельному - "Каскад", "Спас", "Захист і порядок".

"Особовий склад готовий до несення служби, транспорт є, паливом забезпечені, координувати роботу буде Сергій Мазунін", - сказав Євген Ковтун.

Олександр Олефір дав доручення всім службам доповідати про обстановку йому, 1 травня Олександр Іванович Олефір черговий по місту згідно з графіком чергування відповідальних посадових осіб виконавчих органів Миколаївської міської ради під час святкових днів з 30 квітня по 3 травня і з 7 до 9 травня 2016 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв