Порошенко відправив миколаївського студента в АТО

Президент України порекомендував Олексію Руденко після закінчення вищого навчального закладу поїхати в зону АТО
Depo.Миколаїв
7 жовтня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua
Порошенко відправив миколаївського студента в АТО
Порошенко відправив миколаївського студента в АТО

Президент України Петро Порошенко під час бесіди з учнями Київського національного університету імені Т.Г. Шевченко порекомендував студенту із Миколаєва Олексію Руденко після закінчення вищого навчального закладу поїхати в зону АТО, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Таймер"

Студент 3 курсу історичного факультету КНУ з Миколаєва Олексій Руденко поставив запитання президенту про те, чи потрібні сьогодні в структурі ЗСУ військові психологи і військові історики: "Я навчаюсь також на військовій кафедрі, тому у мене до вас наступне питання. Відомо, що сьогодні в структурі ЗСУ готують військових психологів. Однак, на вашу думку, чи потрібні також військові історики? Адже і ті і інші можуть певним чином впливати на свідомість і бійців, і цивільних людей. У нас, скажімо, на магістратурі зараз існує напрямок "військова історія".

На це гарант відповів, що такі спеціальності виразно потрібні, особливо військові психологи. Президент зазначив, що сам провів два роки в складі збройних сил і навіть брав участь в бойових діях, тому порекомендував третьокурснику з Миколаєва після закінчення навчання поїхати в зону АТО.

"Дякую за запитання. Військових психологів нам дуже не вистачає. І я впевнений, що військовими психологами можуть стати не тільки фахівці профільної спеціальності, а й історики в тому числі. Армія змінює свідомість людей. Я рекомендую вам після закінчення навчання піти у військкомат і поїхати в зону АТО. Ви будете по-іншому дивитися на світ. Я сам провів два роки в складі радянської армії, брав участь у бойових діях. Мене забрали в армію студентом другого курсу в 1984 році. Повернувся в 1986. Армія формує чоловіка", - відповів гарант.

Відзначимо, Олексій Руденко - випускник Миколаївської гімназії №2. Він також зайняв перше місце на Всесвітній олімпіаді з історії в 2013 році і є багаторазовим чемпіоном України з історичним дебатів.

Порошенко відправив миколаївського студента в АТО - фото 1

Відомо, що Петро Порошенко проходив службу в складі збройних сил Радянського Союзу в Казахстані в 1984-1986 роках.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв