Порошенко сказав, звідки візьмуть кошти на ремонт жахливої траси "Кропивницький - Миколаїв"

Понадпланові доходи митниці, а також кошти від репрофайлінгу дозволять, нарешті, привести до ладу жахливу трасу "Кропивницький - Миколаїв"

Depo.Миколаїв
14 травня 2017 15:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на прес-конференції, що відбувається в Києві сьогодні, 14 травня, відповідаючи на питання журналістів, передає портал Depo.Запоріжжя.

Порошенко нагадав, що експеримент з перерозподілу понадпланових доходів митниць на ремонт доріг, що раніше тривав у західних областях, цьогоріч поширений на всю Україну. За словами президента, це, з одного боку, сприяє боротьбі з корупцією на митниці, з іншого, - дозволяє спрямувати на ремонт доріг додаткові кошти. Глава держави також зазначив, що на дороги планується спрямувати кошти, які можуть вивільнитися від реструктуризації облігацій внутрішньої державної позики, що проводиться Національним банком і Міністерством фінансів. Таким чином, підсумував президент, в України з'явилися можливості покращити дорожню інфраструктуру, зокрема, і трасу "Кропівницький - Миколаїв".

Нагадаємо, нещодавно байкер продемонстрував жахливий стан дороги "Миколаїв - Кропивницький".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв