Порошенко посметрно нагородив командира миколаївських нацгвардійців Саражана

З серпня 2014 року вйськовий вважався зниклим безвісти, а у травні поточного року його було ідентифіковано серед загибли
Depo.Миколаїв
12 серпня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Порошенко посметрно нагородив командира миколаївських нацгвардійців Саражана
Порошенко посметрно нагородив командира миколаївських нацгвардійців Саражана

Президент Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами України 74-х військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та суверенітет нашої держави, виконували бойові завдання у Донецькій і Луганській областях. Дев'ять бійців удостоєні нагород посмертно, передає Depo.Миколаїв.

Як зазначається в Указі Глави держави № 330, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у боях, вірність військовій присязі орденом Богдана хмельницького ІІІ ступеня відзначено двох службовців Збройних Сил України. Вісім військових ЗСУ нагороджені орденом "За мужність" ІІІ ступеня, 63 бійці - відзначені медаллю "Захиснику Вітчизни".

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно відзначено підполковника Національної гвардії України командира батальйону в/ч 3039 (Миколаїв) підполковника В'ячеслава Саражана, який з серпня 2014 року вважався зниклим безвісти, а у травні поточного року його було ідентифіковано серед загиблих. У 2014 році підполковник виконував бойові завдання у Донецькій області, зокрема керував групою, яка виявляла та знешкоджувала коригувальників вогню терористів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв