Порошенко подякував Миколаєву за 79-ку та 36 бригаду морпіхів

Президент зазначив, що миколаївські військові частини є одними з найкращих в Україні
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua
Порошенко подякував Миколаєву за 79-ку та 36 бригаду морпіхів
Порошенко подякував Миколаєву за 79-ку та 36 бригаду морпіхів

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Миколаєва високо оцінив 79 окрему десантно-штурмову бригаду та 36 бригаду морських піхотинців. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

І під час символічного відкриття терміналу "Бунге", і під час зустрічі з колективом ЧДУ імені Петра Могили, якому присвоїли статус національного, президент говорив про успіхи миколаївських військовослужбовців. Він зазначив, що проект "Новоросія", до якого Росія хотіла включити Херсонську і Миколаївську області, провалився не лише завдяки діям влади чи волонтерів, українського війська, громадських організацій, а й народу, в тому числі Миколаєва. 

Голова держави високо оцінив миколаївських бійців: "Найбільш надійні елітні підрозділи Збройних Сил, у нас на пальцях двох рук можна перерахувати найкращі частини, там обов'язково буде 79-ка миколаївська, десантно-штурмова, яка здатна була виконати будь-яка завдання, та 36 окрема бригада морської піхоти, яка в найтяжчі дні стала на захист Маріуполя. Пам'ятаєте, скільки тоді було галасу від тих, хто сидять у "Фейсбуці", пишуть "все кінець", "все пропало". Заводять тоді миколаївських морпіхів, які "зрадники", які не утримають, які здадуть. Дивіться, якою честю, якою славою покрили себе миколаївці в нашій вітчизняній війні за визволення України. І за це я Миколаєву безмежно вдячний", - сказав Порошенко.

Слід додати, що під час зустрічі з колективом "могилянки" президент також нагадав про політичну відповідальність голови ОДА Вадима Мерікова, а також прокурора області та обласного управління нацполіції за чиновників: "Як це так, країна воює, а вони беруть хабарі", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, що голова Миколаївської ОДА  Вадим Меріков написав заяву на звільнення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв