Порошенко оголосив конкурс на посади чотирьох голів РДА на Миколаївщині

Троє з очільників райдержадміністрацій звільнилися за власним бажанням, четвертому вказали на двері після скандалу з "Коброю"
Depo.Миколаїв
20 жовтня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
Порошенко оголосив конкурс на посади чотирьох голів РДА на Миколаївщині
Порошенко оголосив конкурс на посади чотирьох голів РДА на Миколаївщині

Президент України оголосив конкурс на посади чотирьох голів райдержадміністрацій на Миколаївщині. Про це йдеться в розпорядженні №258/2016-рп, повідомляє Depo.Миколаїв.

Шукають кандидатів на посади голів Баштанської, Доманівської, Первомайської та Снігурівської РДА. Цим же розпорядженням затверджено умови проведення конкурсу. Зокрема документи приймаються до 18:00 4 листопада. Конкурс проведуть о 10:00 10 листопада у Києві.

Нагадаємо, що голова Снігурівської РДА Тетяна Твардовська пішла у відставку у вересні. Перед цим вирішив звільнитися мер Снігурівки Олександр Ларченко.

Доманівська РДА залишилася без голови після скандалу зі збором чужого врожаю, в який був замішаний очільник райдержадміністрації Василь Іванченко. Чиновник подав у відставку і Порошенко звільнив його у середині вересня.

Голова Баштанської РДА Олег Сидорика також написав заяву за власним бажанням - ще у березні.

Первомайська РДА без очільника, а лише під керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки з 2015 року. Колишнього очільника Віктора Сироту звільнили у серпні 2015 року за недостойну поведінку. Він влаштував скандал з співробітниками спецпідрозділу "Кобра", які працювали на Миколаївщині після розформування ДАІ. Правоохоронці зупинили машину чиновника, а той почав хизуватися зв'язками та погрожував звільненням.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв