Порошенко нагородив миколаївських паралімпійців та їхніх тренерів

Шість спортсменів, які зібрали "врожай нагород" у Ріо, та шість отримали державні нагороди
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua
Порошенко нагородив миколаївських паралімпійців та їхніх тренерів
Порошенко нагородив миколаївських паралімпійців та їхніх тренерів

Миколаївські паралімпійці та їхні тренерів отримали державні нагороди. Про це йдеться в указі президента України, повідомляє Depo.Миколаїв.

За досягнення високих спортивних результатів на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України президент нагородив шість миколаївських спортсменів та шість тренерів.

Орден "За заслуги" ІI ступеня отримав Геннадій Бойко, дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор з плавання. Орден "За заслуги" IІІ ступеня - чемпіонка з настільного тенісу Наталя Косміна, бронзовий призер з фехтування на візках Олег Науменко, дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор з легкої атлетики Ігор Цвєтов.

Орденом "За мужність" IІІ ступеня нагородили Богдана Гриненка - чемпіона, срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання, тризавого бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Сергія Паламарчука.

Тренерів паралімпійців також відзначили. Орден "За заслуги" I ступеня отримав Віктор Деркач - особистий тренер дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики Ігоря Цвєтова. Орден "За заслуги" IІ ступеня - Геннадій Яновський - головний тренер штатної збірної команди України з фехтування на візках, особистий тренер Олега Науменка.

Орденом "За заслуги" IІІ ступеня нагородили Миколу Ільїна - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера Геннадія Бойка, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня - Тетяну Ільїну - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера Богдана Гриненка та Сергія Паламарчука.

Медаль "За працю і звитягу" отримали Ігор Зубенко - особистий тренер Наталі Косміної - та Оксана Морозова - тренер-викладача Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи паралімпійського резерву.

Раніше повідомлялося, що президент нагородив Харлан оредном книгині Ольги.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв