Політичне кілерство, - "Батьківщина" про корупційний скандал у Миколаєві

Партія заявляє, що її миколаївський очільник не причетний до "справи Романчука"
Depo.Миколаїв
6 червня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
Політичне кілерство, - "Батьківщина" про корупційний скандал у Миколаєві
Політичне кілерство, - "Батьківщина" про корупційний скандал у Миколаєві

Минулої п'ятниці Миколаїв сколихнув політичний та корупційний скандал. На хабарі в понад 90 тис. доларів погоріли заступник голови Миколаївської ОДА, Герой України Микола Романчук, заступник голови Єланецької РДА Олег Зайзбург, помічник голови облради Геннадій Левченко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Ще одним фігурантом скандалу став заступник голови облради Михайло Соколов. Сьогодні його навіть запідозрили у втечі, але виявилось, що Юлія Тимошенко відрядила його на довибори до Херсону.

Однопартійці Соколова інформацію про причетність очільника партії до скандалу заперечують, а всі звинувачення називають "здогадками": "Наразі значна кількість публікацій базується на здогадках, припущеннях та упереджених заявах в соціальних мережах представників деяких політичних сил, завданням яких в області є боротьба з політичними конкурентами. Висвітлення подій в деяких ЗМІ та соціальних мережах більш схоже на інформаційну атаку та "політичне кілерство". І якщо увага всеукраїнських ЗМІ, інформація від СБУ та прокуратури зосереджена на головному фігуранті справи М.Романчуку то ряд Миколаївських видань зосередили свою увагу саме на М.Соколові".

Нинішню ситуацію виправдовують тим, що Михайло Соколов незручна постать у миколаївській політиці: "Бажання вилити якомога більше бруду на партію ВО "Батьківщина" та безпосередньо М.Соколова, можна пояснити лише тим, що обрання М.Соколова на посаду першого заступника голови обласної ради його та присутність фракції "Батьківщина" в обласній раді з самого початку стало незручною "кісткою в горлі" багатьом представникам "політичної еліти" області. А електоральні перспективи ВО "Батьківщина" в Миколаївській області змушують представників дескридитувавших себе політичних сил вигадувати та ініціювати створення все нових і нових негативних інформаційних поводів. На думку членів фракції ВО "Батьківщина" даний скандал має в своїй основі політичну, а не корупційну складову і направлений передусім на пере форматування політичної палітри області".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв