Подарунок агресору: Миколаївська влада витратила 19 млн грн на російські автобуси

Миколаївська облрада профінансувала придбання шкільних автобусів, які виготовляє країна-агресор
Depo.Миколаїв
1 вересня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
Подарунок агресору: Миколаївська влада витратила 19 млн грн на російські автобуси
Подарунок агресору: Миколаївська влада витратила 19 млн грн на російські автобуси

Вчора, 31 серпня, Миколаївська влада похвалилась, що придбала аж 27 шкільних автобусів. В прес-службі облради повідомили, що до районів області відправилась перша партія з шістнадцяти одиниць транспорту. Протягом наступних декількох днів надійдуть й інші. Загалом придбано 27 автобусів, передає Depo.Миколаїв.

Подарунок агресору: Миколаївська влада витратила 19 млн грн на російські автобуси - фото 1

Згідно з державною програмою на придбання шкільних автобусів передбачалася формула спів фінансування 50% на 50%. Миколаївська обласна рада на ці цілі виділила кошти у розмірі 19-ти мільйонів гривень. Аналогічну суму спрямовано з державного бюджету.

Подарунок агресору: Миколаївська влада витратила 19 млн грн на російські автобуси - фото 2

Дана новина наче і позитивна, якби не той факт, що закуплені автобуси-ПАЗики, виробляє країна-агресор, з якою Україна знаходиться у стані неоголошеної війни. Своє невдоволення даним фактом на сторінці у Фейсбуці висловив волонтер Дмитро Канарський: "Якого чорта обласна влада закупила російські ПАЗики, і якого чорта їх поливав водою якийсь поп? Ми що теж зібралися вчити дітей цієї гидоти? Я щось пропустив? Тобто був якийсь тендер, в якому брав участь постачальник цих автобусів, отримав за них гроші, заплатив в бюджет Расії а звідти ці гроші підуть прямо на снаряди/патрони, щоб вбивати наших солдатів на Донбасі? Люди в магазинах не дозволяють собі купувати кацапський товар навіть за гривню, щоб не допомагати війні, а ці г****** 19 мільйонів гривень виділили на покупку автобусів у ворога!".

Через даний вчинок Канарський назвав миколаївську владу посібниками ворога: "Це не влада, це посібники ворога. І пособниками своєю дурістю і показним патріотизмом. Вони, в вишиванках ходять, концертик відкривають і з пісними обличчями ховають загиблих, а потім бандиту звітують, як вони йому прислужилися, і тупо дають заробити ворогові!".

Подарунок агресору: Миколаївська влада витратила 19 млн грн на російські автобуси - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв