ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Почали розуміти та бачити людей, до цього їх просто ніхто не бачив, - боєць 53-ї мехбригади

Життя на Широколанівському полігоні потрохи налагоджується
Depo.Миколаїв
16 лютого 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Почали розуміти та бачити людей, до цього їх просто ніхто не бачив, - боєць 53-ї мехбригади
Почали розуміти та бачити людей, до цього їх просто ніхто не бачив, - боєць 53-ї мехбригади

Життя на Широколанівському полігоні потрохи налагоджується. Після скандалу та пішого "походу" на військову прокуратуру бійці 53-ї мехбригади нарешті забезпечені їжею та водою, про це в коментарях Depo.Миколаїв повідомив військовий з позивним "Путя". 

Після чотирьох днів, проведених в чистому полі без будь-якого забезпечення, нинішні умови можна назвати "царськими". Солдатів поселили у намети та регулярно годують. "Ситуація змінилася: є їжа та вода, все інше самі зробимо", - розповідає "Путя". 

Наразі в пресі неодноразово з'являлась інформація, що після скандалу з Широколанівським полігоном покарали командирів 53-ї бригади, а радник президента Юрій Бірюков обіцяв оприлюднити повний список винних, але поки їх імена не розголошуються.

"Нихто нічого взагалі не говорить, слідство ще триває", - додає "Путя"

Про те, чи дійсно трьох офіцерів 53-ї мехбригади розжалували до рядових, також достеменно не відомо, бійці такою інформацією не діляться. 

"Путя" відмічає, що після їх радикальних дій керівництво почало бачити у бійцях людей: "Покращилось ставлення, хоча б почали розуміти та бачити людей, до цього їх просто ніхто не бачив". Наразі морального тиску на військових керівництво не чинить. 

Волонтери вважають, що проблема, яку підняли бійці 53-ї мехбригади - це лише верхівка айсбергу: "Історія зі скотським ставленням до 53-ї бригади - тільки остання крапля". 

Від дій керівництва Ширлану та підрозділів вже постраждали бійці 128-ї та 24-ї бригад.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв