Південноукраїнський борець посів третє місце на чемпіонаті України

Спортсмен разом зі своїм колегою війшли до складу збірної з греко-римської боротьби на чемпіонат світу

Південноукраїнський борець посів третє м…

Тренер-викладач комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) "Олімп" Південно-Української АЕС, майстер спорту України Денис Чебанов у складі збірної команди Миколаївської області посів третє місце на чемпіонаті України серед дорослих з греко-римської боротьби. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ПУАЕС.

Змагання відбулися у Запоріжжя. Вони зібрали більше 180 іменитих борців України.
Денис Чебанов, вигравши чотири зустрічі та програвши одну за вихід у фінал, посів третє місце у ваговій категорії до 59 кг.

Зауважимо, що Чебанов і його колега - тренер відділення греко-римської боротьби ККСС "Олімп" Бутхузі Карая - стали срібними призерами клубного чемпіонату України, що відбувся у вересні в Кривому Розі. Обидва увійшли до складу збірної команди країни, яка візьме участь у клубному чемпіонаті світу. Змагання відбудуться в кінці року в м. Будапешт (Угорщина).

17 грудня спорткомплекс "Олімп" зустріне учасників Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, у якому візьмуть участь і юні спортсмени Южноукраїнська.