Телефонні розмови у справі депутата Каражея розглядатимуть у закритому режимі

На думку сторони обвинувачення, деякі аудіозаписи носять особистий характер і їх не можна розголошувати

Телефонні розмови у справі депутата Кара…

Частину доказів у справі за обвинуваченням екс-керівника обласного управління водних ресурсів Олександра Каражея досліджуватимуть у закритому судовому засіданні. Про це Depo.Миколаїв розповіли в прес-службі Центрального райсуду.

Сьогодні, 2 листопада, у Центральному райсуді Миколаєва під головуванням судді Сергія Чернієнка відбулося чергове судове засідання у провадженні за обвинуваченням колишнього керівника управління охорони, водних біоресурсів та депутата Миколаївської обласної ради Каражея.

У судовому засіданні продовжили досліджувати письмові докази з додатками, зокрема частину аудіозаписів телефонних розмов обвинуваченого, здійснені під час проведення негласної слідчої дії. "Прокурор заявив клопотання про продовження засідання у закритому режимі, оскільки зміст деяких аудіозаписів носить особистий характер і їх розголошення може порушити права інших осіб", - йдеться в повідомленні.

Потерпілий та його представник підтримали клопотання. В свою чергу Каражей та його адвокати заперечували проти задоволення клопотання, оскільки на їхню думку, аудіозаписи не містять конфіденційної інформації. "Заслухавши думки, сторін суд ухвалив задовольнити клопотання сторони обвинувачення і провести дослідження зазначених доказів у закритому судовому засіданні. Наразі у судовому засіданні оголошено перерву", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, журналісти не зможуть бути присутніми при прослуховуванні аудіозаписів телефонних розмов Каражея. Варто додати, що під час минулого судового засідання заслухали деякі телефонні розмови. З них стало відомо, що перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, якого зараз судять за хабарництво, вимагав від начальника "Миколаїврибоохорони" Каражея забезпечити "найсвіжішу рибу" на стіл для нардепа від БПП Сергія Березенка. Останній прибув на сесію облради, коли головою призначали Вікторію Москаленко.

Нагадаємо, що начальник "Миколаїврибоохорони", який також є депутатом облради від БПП, підозрюється в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 6 тис. гривень від суб'єкта господарювання, що здійснює промисловий вилов риби, за не перешкоджання господарській і підприємницькій діяльності та невжиття до нього заходів контролю. Кримінальне правопорушення передбачене ч.3 ст.368 КК України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme