Після стрілянини у Миколаєві у лікарню потрапили троє травмованих

Перший потерпілий отримав численні колото-різані поранення, двом копам, по яким почали стріляти, пощастило більше, але попереду лікування
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 11:33
ФОТО: depo.ua
Після стрілянини у Миколаєві у лікарню потрапили троє травмованих
Після стрілянини у Миколаєві у лікарню потрапили троє травмованих

Після конфлікту ввечері, 5 жовтня, який стався у Корабельному районі Миколаєва, у лікарню привезли трьох потерпілих з пораненнями. Який зараз їхній стан, прокоментували Depo.Миколаїв у Вітовській центральній районній лікарні.

Завідувач прийомним відділенням Ольга Мельниченко розповіла, що приблизно одночасно до лікарні поступили три особи. Перший - молодий чоловік з колото-різаними пораненнями ніжніх кінцівок та чисельними кровотечами. Він був у тяжкому стані: поранень було багато. Лікар зазначає, що привезли його люди, які проходили поруч і побачили конфлікт. Вони допомагали його возити на рентген та інші необхідні обстеження.

Постраждалого одразу прооперували. Після реанімації його перевели у стані середньої тяжкості до хірургічного відділення. Наразі йому вже стає легше. 

Двох інших постраждалих, які виявилися поліцейськими охорони, привезли десь за 20-30 хвилин. В них були кульові поранення. Поліцейські були не на службі, але почувши стрільбу біля магазину, побігли владнати конфлікт. 

Стріляли з поліцейських з травматичної зброї. В одного - по ногах. Лікарі зазначають, що на щастя, не постраждав суглоб. Чоловіка прооперували та витягли кулі. Правоохоронець відмовився від госпіталізації та попереду у нього лікування у хірурга та травматолога.

Другому поліцейському пощастило не менше. Злодії вистрілили в ліву частину грудної клітини. Чоловіка від більш серйозних травм врятував одяг: куля пройшла по дотичній. Правоохронець отримав садна та забій грудної клітни. Йому також належить пройти амбулаторне лікування.

Нагадаємо, вчора ввечері, 5 жотвня, у Корабельному районі Миколаєва біля супермаркету "Фуршет" невідомі вчинили стрілянину. У конфлікті постраждали поліцейські. У місті оголосили план "Перехоплення".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв