ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після скандалу з Широколанівським полігоном покарали командирів 53-ї бригади

Бійці запевняють, що їх ніхто не карає
Depo.Миколаїв
14 лютого 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
Після скандалу з Широколанівським полігоном покарали командирів 53-ї бригади
Після скандалу з Широколанівським полігоном покарали командирів 53-ї бригади

Командир 53-ї мехбригади та інші посадові особи понесли покарання після того, як бійці привернули увагу всієї країни до жаливих умов на полігоні у Широкому Лані. Журналістам розказали, що тепер змінилося. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на ТСН.

Бійці, які влаштували марш до військової прокуратури, запевняють, що на них ніхто не тисне і не карає. Натомість за збій логістики при передислокації, який і став причиною таких жахливих умов на полігоні, покарали командирів. "Я поніс достатнє покарання, як для себе. Мені оголошено сувору догану. Відповідні посадові особи, які безпосередньо відповідали за виконання переміщення, попереджено про неповну службову відповідність. Накладене стягнення - найвище в Збройних силах за такі резонансні проступки", - пояснив командир 53-й бригади Валерій Водолазький.

Журналістам показали побутові умови на полігоні. 13 лютого спливав строк, який дав Генштаб для облаштування. Намети вже стоять, на підлозі дошки і піддони. Електрику забезпечили, щоправда поки тільки вранці і ввечері. Бійців повністю забезпечили водою і харчуванням. Працюють польові кухні, є вбиральні та навіть батальйонні лазні. Проте через дощ багнюки по коліно, і від опадів протікають намети.

Нагадаємо, за словами волонтерів, на полігоні з хаосу починає вибудовуватися система взаємодії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв