ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після рейдерського захоплення РТПП поліція розпочала кримінальну справу

Самі зловмисники відхрещуються від зброї
Depo.Миколаїв
12 лютого 2016 13:55
ФОТО: depo.ua
Після рейдерського захоплення РТПП поліція розпочала кримінальну справу
Після рейдерського захоплення РТПП поліція розпочала кримінальну справу

П'ятьох "камуфльованих" людей, на яких вказали як на нападників під час рейдерьского захоплення Миколаївської Торгово-промислової палати, доставили у Центральний райвідділок. У них вилучили зброю. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної поліції.

Слідчі вже розпочали кримінальну справу за статею "Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань", за якою передбачено від трьох до п'яти років ув'язнення. Представники громадського формування, що вломились до РТПП розповідають свою версію подій. За їхніми словами, зброї не було.

Олександр Лисенко, який називає себе заступником голови правління "Альянсу демократично-правового руху", зазначає, що першим увійшов у РТПП, де його нібито почали виштовхувати силою. За ним піднялася його служба безпеки. Після потасовки "захисники" одного з претендентів на пост президента ТПП Сергія Власенка, перемістилися до його кабінету.

Після рейдерського захоплення РТПП поліція розпочала кримінальну справуУ прийомній і відбулася стрілянина. За словами Лисенка, у стелю вистрілив адвокат РТПП і нібито направив зброю на "охоронців" Власенка. "Двері ніхто не ламав. Авокат, який представився адвокатом, вистрілив у повітря і наніс матеріальну шкоду стелі", - зазначає представник громадського формування (збережено мову спікера - ред.).

За його словами, зброї у "охоронців" Власенка не було: "Я офіційно заявляю, що наші співробітники не доставали не однієї зброї. Ніяких спецзасобів, ніякої вогнепальної або холодної зброї наша організація не задіяла", - розповідає Лисенко.

Після рейдерського захоплення РТПП поліція розпочала кримінальну справу

Він також додає, чому громадське форумвання вирішило захищати Сергія Власенка: "Є рішення суду, на підставі якого ми впевнилися, що він є власником, президентом. А значить власник у своє помешкання - це не проникнення" (збережено мову спікера - ред.).

Нагадаємо, що вчора, 11 лютого, озброєні люди у камуфляжі захопили приміщення РТПП, погрожуючи зброєю. За попередньою інформацією заступника начальника обласної поліції, було мінімум п'ять пістолетів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв