Піаритись стало дорожче: Миколаївська ОДА хоче збільшити витрати на ЗМІ

На "розкрутку" діяльності чиновників планують витрачати 1,1 мільйон гривень, що практично в два рази більше за попередні суми
Depo.Миколаїв
26 жовтня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
Піаритись стало дорожче: Миколаївська ОДА хоче збільшити витрати на ЗМІ
Піаритись стало дорожче: Миколаївська ОДА хоче збільшити витрати на ЗМІ

У Миколаївській ОДА мають намір на наступний рік збільшити фінансування на піар в ЗМІ. Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії Миколаївської облради, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланям на Преступности.НЕТ.

У рамках реалізації обласної програми "Підтримка засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування Миколаївської області на 2017-2021 роки" планують передбачити 1,1 млн грн. Під час розгляду відповідної програми депутати поцікавилися у заступника начальника управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Миколаївської ОДА Олени Іваненко, в зв'язку з чим сума витрат збільшується практично в два рази, адже на 2016 рік вона становила всього 600 тисяч гривень. Рівно по 300 тисяч витрачали на висвітлення діяльності облдержадміністрації та облради. Тепер передбачається виділити 600 тисяч гривень на піар ОДА і 500 тисяч - облради.

Іваненко пояснила таке збільшення суми тим, що з наступного року укладатимуться договори на висвітлення діяльності зі всіма районними друкованими виданнями і поки ще комунальними ЗМІ: "Таким чином, ми будемо мати можливість підтримати районні газети", - заявила Олена Іваненко.

Вона також розповіла, що крім районних газет ОДА планує співпрацювати з трьома газетами: "Южной правдой", "Рідним Прибужжям" та "Вечерним Николаевом", а також з двома телеканалами  - облдержтелерадіокомпанією "Миколаїв" і "Так-ТВ".

Члени комісії зауважили, що такі витарти невиправдані та ухвалили рішення рекомендувати це питання не розглядати на найближчій сесії облради, яка запланована на п'ятницю, 28 жовтня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв