Перейменували та переформатували: у Миколаївській ОДА нові департаменти

Тепер питанням молоді та туризму опікуватиметься окремий структурний підрозділ
Depo.Миколаїв
4 травня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Перейменували та переформатували: у Миколаївській ОДА нові департаменти
Перейменували та переформатували: у Миколаївській ОДА нові департаменти

У структурі Миколаївської ОДА відбулися переформатування. Так, реорганізоване та перейменоване управління з питань майна комунальної власності тепер називається управлінням з питань молоді та туризму. Про це йдеться у розпорядженні № 151-р, підписанному першим заступником голови ОДА Миколой Романчуком, повідомляє Depo.Миколаїв.

Граничну чисельність працівників управління, яке буде опікуватися молоддю та туризмом на Миколаївщині, збільшили на дві штатні одиниці. Їх "перекинули" з департаменту освіти, науки та молоді. В цілому в підрозлі має працювати максимум 14 працівників, в тому числі начальник, не більше одного заступника начальника, який очолює структурний підрозділ управління, та інші працівники.

Таким чином, з "парафії" освітян тепер прибрали питання молоді: департамент освіти, науки та молоді перейменували в департамент освіти і науки. Одну штатну одиницю скоротили та встановили максимум - працівників: в тому числі директор, не більше двох заступників, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму перейменували на департамент економічного розвитку та регіональної політики. Штат розширили на одне місце за рахунок освітянського підрозділу. У цьому департаменті передбачається 65 працівників, зокрема у директора може бути не більше трьох заступників, один з яких також може очолювати підрозділ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв