П'єдестали з чотирма дірками без кабінок, - мер про шкільні туалети у Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич має намір реалізувати програму реставрації туалетів в міських школах
Depo.Миколаїв
25 квітня 2016 16:46
ФОТО: depo.ua
П
П'єдестали з чотирма дірками без кабінок, - мер про шкільні туалети у Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич має намір реалізувати програму реставрації туалетів в міських школах. Про це він сказав на апаратній засіданні в понеділок, 25 квітня, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланнм на "Інше.ТВ".

Після того, як меру доповіли, що на будівництво та реконструкцію зборів навколо миколаївських шкіл в міському бюджеті цього року передбачено близько 5 млн грн, Він зауважив, що набагато важливіше не паркани будувати, а туалети нормальні в школах зробити.

"Моя думка, з точки зору міського голови і батька двох дітей дошкільного віку, набагато важливіше привести в порядок дитячі туалети в школах... Дивлюся в інтернеті: прибрали на еко-тусовці, навели порядок у парку в суботу, в неділі йдуть люди погуляти, ті , хто брав участь, і надсилають фотографії, де вже насвинячили - інопланетяни прилетіли і нагадили в нашому парку. Одні прибирають, а інші паскудять. Звідки це все? Це все з дитинства. Туалети наші - п'єдестали з чотирма дірками, без унітазів, без кабінок - ось де наше складається суспільство. Діти не можуть ходити в туалет, вони терплять, біжать додому, тому що в тих туалетах неможливо привести себе в порядок", - сказав він.

Олександр Сєнкевич повідомив, що минулого тижня зустрічався з представниками західного фонду, який готовий вкласти гроші в подібну програму. Також він доручив директору КП "Агентство розвитку Миколаєва" Василю Гошовському зайнятися питанням, щоб розробити проект програми.

"За кордоном теж вважають наші туалети просто знущанням над людьми", - сказав він, зазначивши, що в проекті можуть взяти участь і представники місцевого бізнесу.

"Паркан парканом, але туалети набагато важливіше. Потрібно відпрацювати якийсь стандартний проект, щоб батьки взяли участь. Я взагалі здивований, чому батьки про це не говорять. Вони всі там обурюються тим, що 3 гривні зібрали в школі, а діти біжать додому і соромляться сходити в туалет в школі", - додав мер.

Крім того, міський голова доручив усім районним адміністраціям, щоб вони зібрали у всіх шкіл міста фотографії, що демонструють стан туалетів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв