Омелян пообіцяв особисто проінспектувати ремонт траси "Дніпро - Миколаїв"

Міністр інфраструктури запевнив, що тендер на ремонт трас Н-11 на 112 млн грн буде проведені вчасно, а з наступного тижня мають розпочатися самі роботи
Depo.Миколаїв
12 серпня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Омелян пообіцяв особисто проінспектувати ремонт траси "Дніпро - Миколаїв"
Омелян пообіцяв особисто проінспектувати ремонт траси "Дніпро - Миколаїв"

Миколаївські нардепи та голова облради Вікторія Москаленко провели робочу зустріч з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та т.в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгеном Барахом. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Москаленко, передає Depo.Миколаїв.

Вони обговорили стан автодоріг Миколаївщини та ремонт траси "Дніпро - Миколаїв". За словами Москаленко, Омелян пообіцяв особисто контролювати, щоб роботи по ремонту траси почались вчасно: "Володимир Омелян запевнив, що тендер на ремонт трас Н-11 "Дніпро - Миколаів" на 112 млн грн буде проведені вчасно, а з наступного тижня мають розпочатися самі роботи. Також Омелян проінформував, що наступного тижня разом із очільником "Укравтодору" особисто проінспектує початок виконання ремонту доріг в Миколаївській області".

Також Москаленко розповіла Омеляну і про інші проблемні траси області: "Окремо обговорили з міністром надзвичайно критичний стан автомобільних доріг Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, М-13 "Кропивницький (Кіровоград) - Платонове", Р-55 "Вознесенськ - Новий Буг", Р-75 КПП "Тимкове - Балта - Первомайськ - Доманівка – Олександрівка", T- 15-08 "Миколаів - Снігурівка - Березнегувате", вказавши на важливості негайних ремонтних робіт".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв