Олімпійська чемпіонка Харлан поїде на змагання до Ріо з мамою

Чотири роки тому під наглядом мами Ірини, що вболівала на на лондонських трибунах, шаблістка Ольга Харлан привезла з ГІ "бронзу"
Depo.Миколаїв
30 квітня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua
Олімпійська чемпіонка Харлан поїде на змагання до Ріо з мамою
Олімпійська чемпіонка Харлан поїде на змагання до Ріо з мамою

З олімпійською чемпіонкою в Ріо 2016 поїде рідня. Чотири роки тому під наглядом мами Ірини, що вболівала на на лондонських трибунах, шаблістка Ольга Харлан привезла з ГІ "бронзу". Тепер за підтримки проекту "Дякую, мамо!" сімейний тандем замахнувся на Ріо, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Сегодня".

"Ми довго не бачимося - тижнями, місяцями, - зізнається Оля. - Іноді приїжджаю на три дні, і нам цього вистачає (сміється). Рада, що в Ріо мама буде поруч. У Лондоні не знала, де вона сиділа. Але знала, що відчуває. Завоювавши медаль, я пішла до неї на трибуну. Мова була незв'язної, ми обіймалися, цілувалися, плакали ".

"Найстрашніше бути в невіданні, - каже Ірина Харлан. - Якщо в онлайн-трансляції велика пауза, ти вже думаєш: тільки б нічого не сталося. У Лондоні я в 5 ранку встала, наковталася таблеток, коли в залі почала засипати - пішла пити кави. І все - серце бух-бух-бух. Коли повернулася в готель після змагань, а у нас там був невеликий барчик, всі відвідувачі стали мені плескати. Здивувало, що всі знали про медалі. після змагань ми з Олею поїхали по магазинах. я шопінг не люблю. Але Оля часом змушує: "Мама, пішли!". щось вона привозить мені з-за кордону, наприклад, туніки. А оскільки я не ходок по магазинах, то всі ці речі заношувати до дірок ".

Після стресу в Лондоні, ми не могли не запитати, як Ірина зважилася на поїздку в Ріо. "Навіть передати не можу, як це страшно, серце стискається, - відповідає мама чемпіонки ОІ-2008. - Але розуміння, що може хоч трохи допоможу Оле тим, що буду поруч. Їй не потрібно буде переживати, що я бачу, а що ні".

Розповіла Ірина, і чим жертвувала, щоб її дитина досягла таких висот: "Може бути, вільним часом. Коли інші мами ходили по салонах краси, я цього не робила. Коли не було грошей на змагання для Олі, я працювала барменом до 11 вечора. Потім цей бар ремонтувала, тому що я в минулому ще й будівельник. і до ранку ремонтувала приміщення, щоб вранці господиня заплатила мені гроші і моя дитина поїхав до Угорщини. Але будь-яка мама йде на жертви. Скільки часу в рік ми проводимо разом ? Місяців зо три. Ось зараз намагаюся зібрати всіх і поїхати на Великдень до бабусі. У Ріо, до речі, поїде ще й старша дочка, а татові доведеться доглядати за нашою собакою, за Оліним котом, за будинком ".

Балувати дочку смачненьким мамі стало складніше: "Коли Оля була маленька, я до її приїзду робила шубу, борщик - вона вважала, що найсмачніший готує тільки мама. Тепер з нею дуже важко, вони з чоловіком перейшли на правильне харчування і роблять все в пароварці. Готує сама. Тому коли вона приїжджає - ось тобі червона риба, ось овочі. Готуй! зараз вона мене підсадила на вівсянку. Ще я почала вранці бігати з собакою, раніше займалася трошки йогою. Але в останні роки перестала, а зараз думаю: якщо я не займуся чим-небудь, то стану старою, і навіщо я їй така потрібна?".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв