Олімпіада - головний старт життя, - Кваша про треті Ігри в своєму житті

Миколаївець Ілля Кваша змагатиметься за перемогу у стрибках у воду
Depo.Миколаїв
30 липня 2016 15:22
ФОТО: depo.ua
Олімпіада - головний старт життя, - Кваша про треті Ігри в своєму житті
Олімпіада - головний старт життя, - Кваша про треті Ігри в своєму житті

Бронзовий призер Олімпійських Ігор в Пекіні у змаганнях із синхронних стрибків з триметрового трампліну миколаївець Ілля Кваша виступатиме на Олімпіаді в Ріо. Про очікування від змагань він розповів XSPORT.ua, повідомляє Depo.Миколаїв.

Про підтримку серед колег з інших країн
"Ми завжди намагаємося один одного підтримувати і завжди вболіваємо за того, хто бере участь в фіналі. Припустимо в фіналі беруть участь 12 осіб, і всі підтримують того спортсмена".

Про концентрацію під час змагань
"Сконцентруватися на змаганнях мені допомагає те, що я намагаюся не дивитися на табло під час виступів. Не дивитися суми. У нас існує своя специфіка, і є сума за конкретний кожен стрибок, і з неї потім складається загальна сума і з неї потім розподіляються місця. Краще це не дивитися, тому що потім починаєш думати, скільки тобі потрібно добрати, стрибнути і тоді вже починаються підрахунки".

Про очікування від Олімпіади
"Для мене це буде вже треті Олімпійські Ігри. Найбільш хвилююча була перша, адже я не знав, як це все буде відбуватися, зараз вже буде простіше. Я впевнений і спокійний, я знаю, що буде і як буде. Взагалі Олімпіада для мене - це головний старт життя. На жаль, вона проводиться лише раз на чотири роки. Той дух, який панує в олімпійському селі, на стартах, його ніде немає. На Олімпіаді ми є єдиним цілим, ті 200 чоловік спортсменів. Всі один одного підтримують і це дуже круто".

Про мету
"Мета, як завжди максимальна, ми хочемо домогтися максимуму. А як вийде, покаже Олімпіада. А найголовніше - гідно представити нашу країну".

Нагадаємо, що миколаївська шаблістка Ольга Харлан, яка також їде на Олімпіаду втретє, також розповіла про свої сподівання від змагань. Також стало відомо, коли виступатимуть миколаївські спортсмени у Ріо.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв