ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до IGov

Тепер до голови ОДА та його заступників можно звернутися віртуально
Depo.Миколаїв
4 квітня 2016 17:45
ФОТО: depo.ua
Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до IGov
Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до IGov

Миколаївців порадував черговий інформаційний прорив. Тепер до голови ОДА та його заступників можно звернутися через портал державних послуг IGov‬. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова ОДА Вадим Меріков, передає  Depo.Миколаїв.

Офіс розвитку Миколаївщини вважає це досягнення величезним проривом, адже тепер зв'язатися з владою стане набагато простіше: "Перемога! Запрацювало! Ви живете в найдальшому куточку області і хочете звернутися до губернатора? Тепер Вам не треба витрачати свої кревні тяжко зароблені, щоб дістатися до обласного центру, блукати коридорами обладміністрації і шукати місце, де приймуть заяву чи звернення. Просто переходимо за посиланням, ідентифікуємо себе і пишемо звернення. А потім чекаємо відповіді в зручній для Вас формі у встановлені законом терміни".

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до державних послуг IGov - фото 1

Поки що працює тільки звернення до губернатора, його заступникам і керівника апарату ОДА. Через тиждень організатори обіцяють запустити онлайн запис на прийом до чиновників.

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до державних послуг IGov - фото 2

Працівники Офісу розвитку вважають, що повинні їм "повинні вручити оскар" за нововведення і навіть почали роздавати подяки: " Тепер уявімо себе на "Оскарі" і почнемо роздавати поіменні подяки всім причетним...Ну і скромне спасибі нам, чи то пак ОРМ і нашому координатору... Так, зі скромністю у нас так собі".

Офіс розвитку Миколаївщини вручив собі "Оскар" за підключення до державних послуг IGov - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв