Однорічний миколаївець, який постраждав у пожежі на вул. Гонгадзе, йде на поправку

Хлопчику наклали медичний замінник шкіри: за прогнозом лікарів, його випишуть за кілька тижнів
Depo.Миколаїв
13 жовтня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
Однорічний миколаївець, який постраждав у пожежі на вул. Гонгадзе, йде на поправку
Однорічний миколаївець, який постраждав у пожежі на вул. Гонгадзе, йде на поправку

Однорічний Давид, який постраждав під час пожежі в гуртожитку по вул. Георгія Гонгадзе (Паризької комуни) в ніч з 6 на 7 жовтня, вже йде на поправку. Зараз він перебуває на лікуванні в опіковому відділенні міської лікарні № 3 в Дубках. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-служюі міськради.

Як розповів головний лікар Олександр Чеботарьов, у малюка опік третього "А" ступеня, стан маленького пацієнта стабільний, прогноз сприятливий, за кілька тижнів Давида випишуть. "Опік на голові - це завжди складна травма. Давиду зробили операцію: зняли потерпілий шар шкіри і наклали ксеношкіру. Медичний замінник шкіри - це і ефективна профілактика рубців на місці опіку", - пояснює Володимир Мороз, обласної комбустіолог, керівник Центру термічної травми - опікового відділення Миколаївської міської лікарні №3.

Сьогодні, 13 жовтня, міський голова Олександр Сєнкевич відвідав Давида і його тата Сергія, переконався, що маленький пацієнт отримує всі необхідні препарати для лікування і йде на поправку.

Начальник управління охорони здоров'я Лариса Дергунова розповіла, що братів Давида медики обстежили, зараз оформляють в дитячий сад. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Бондаренко повідомив, що зараз сім'ї погорільців надали іншу кімнату в гуртожитку, всім членам сім'ї відновлюють документи, які згоріли під час пожежі. Гості передали погорільцям теплі речі та предмети особистої гігієни.

Нагадаємо, що на вул. Гонгадзе загорівся гуртожиток. Через щильне задимлення довелося евакуювати людей. За попередньою версією, причиною пожежі стали дитячі пустощі з вогнем.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв