ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко про ситуацію на Ширлані: Одна паршива вівця дискредитує все стадо

Президент України Петро Порошенко заявляє про неприпустимість повторення подій, які сталися у 53-й бригаді на полігоні "Широкий лан"
Depo.Миколаїв
22 березня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua
Порошенко про ситуацію на Ширлані: Одна паршива вівця дискредитує все стадо
Порошенко про ситуацію на Ширлані: Одна паршива вівця дискредитує все стадо

Про це президент заявив під час зустрічі з командирами Збройних сил України середньої військової ланки управління в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в Києві, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Кожен з нас пам’ятає останні події, які відбулися у 53-й окремій механізованій бригаді під час її розміщення на полігоні "Широкий лан". Подібні випадки мають негативний резонанс у суспільстві і підривають довіру людей до військових командирів: "одна паршива вівця дискредитує усе стадо". Впевнений в тому, що подібні випадки знижують боєздатність війська, вони є неприпустимими, висновки з цього мають бути зроблені і повторення подібних ситуацій не може бути допущено", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, що бійці 53-ї окремої механізованої бригади, які перебували на полігоні "Широкий лан", 8 лютого вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на умови проходження служби.

Військовослужбовці заявили, що сплять у дірявих наметах, практично на снігу, їм ніде помитися, з їжі у наявності тільки сухі пайки.

На початку березня суд призначив покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті 4 командирам, відповідальним за переміщення і облаштування особового складу 53-й окремої механізованої бригади на Широколанівському полігоні.

Командиру бригади і його першому заступнику - начальнику штабу призначено 10 і 8 діб гауптвахти відповідно, заступнику начальника з тилу оперативного командування "Схід" і командиру бригади з виховної роботи - також по 10 діб.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв