ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Власенко в черговий раз назвав своє звільнення незаконним, а себе легітимним президентом РТПП

Всі скандали він пояснює тим, що у палаті "медом помазано"
Depo.Миколаїв
15 лютого 2016 17:12
ФОТО: depo.ua
Власенко в черговий раз назвав своє звільнення незаконним, а себе легітимним президентом РТПП
Власенко в черговий раз назвав своє звільнення незаконним, а себе легітимним президентом РТПП

Пристрасті навколо Миколаївської торгово-промислової палати не вщухають. Сергій Власенко назвав себе єдиним президентом РТПП і заявив, що іншого - Ігоря Катвалюка - вже тричі обирали неправомірно. Але пройти до приміщення "легітимний президент" не може: за його словами, вхід блокують представники громадських формувань. Про це він заявив на прес-конференції сьогодні, 15 лютого, передає Depo.Миколаїв.

За словами Власенко, вхід для нього блокують громадські формування "Кордон" та "ОПГ", яких найняв за гроші Ігор Катвалюк. Поки вони "не дають ходу", у палаті 4 лютого провели нібито незаконні збори, на яких знову звільнили Власенка і переобрали Катвалюка. Проте перший їх називає незаконними, оскільки провели їх "заочно".

Один з "президентів" Миколаївської РТПП пояснив всі скандали "бажанням декого уникнути відповідальності"

Після рішення апеляційного суду 3 лютого, Власенко вніс до держреєстру підприємств дані про себе як президента РТПП, а також зробив нову печатку. 11 лютого він збирався прийти на робоче місце і провести засідання комітету з колективної безпеки, який очолює представник громадського формування "Захист" Вадим Дзугань. Але знову ж таки, за його словами, вхід заблокували "кордонівці".

Нагадаємо, що ситуація закінчилася 11 лютого пострілами, затриманням представників "Альянсу демократично-правового руху" (АДПР - ред.), які прийшли разом із Власенком, і вилученням зброї. Але у Власенка своя версія подій. Він навпаки заявляє, що представники Катвалюка незаконно стріляли, а ось АДПР захищало порядок до приїзду правоохоронців. 

Один з "президентів" Миколаївської РТПП пояснив всі скандали "бажанням декого уникнути відповідальності"

Відрепетована промова Власенка, яка чергувалася з притчами про Соломона, іноді переривалася питаннями Дзуганя - представника ГФ "Захист", що очолює "комітет колективної безпеки". Сам "легітимний президент" заявляє, що АДПР його захищав безкоштовно, і він є членом органзації.

"Забезпечення безпеки ТТП здійснюєтсья на безоплатній основі. В тому числі запрошення громадської організації АДПР також було на безоплатній основі. Відповідно з моєю заявою і членством у цій організації", - зазанчає Катвалюк.

Чому пристрасті не вщухають навколо РТПП вже другий рік поспіль Власенко пояснює просто: "медом помазано": "Коли я уходив у 2012 році, на рахунках палати був майже мільйон доларів. Цих коштів достатньо, що положити на депозит банк і платити людям заробітну плату, практично не працюючи. На сьогодні коштів немає. Чим помазано: я думаю, що бажанням когось уникнути кримінальної відповідальності", - заявляє Власенко.

Всю цю історію він називає прелюдією до проведення чергових зборів вже в середу, 17 лютого, і одразу називає їх незаконними. Сам він збирається проводити збори у квітні і оголошує, що свою кандидатуру не буде виставляти, а це повинні зробити люди. Разом з тим, заявляє, що Ігор Катвалюк не має морального і законного права також балотуватися.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв