Одеського драгдилера не змогли заарештувати за поширення наркотиків у Миколаєві

Підозрюваний у поширенні "спайсів" чоловік ліг в лікарню
Depo.Миколаїв
10 серпня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
Одеського драгдилера не змогли заарештувати за поширення наркотиків у Миколаєві
Одеського драгдилера не змогли заарештувати за поширення наркотиків у Миколаєві

Вчора, 9 серпня, у Центральному районному суді Миколаєва продовжено розгляд клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу мешканцю Одеси, який підозрюється у зберіганні з метою збуту на території Миколаєва особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі райсуду.

Підозрюваний та його захисник у судове засідання не з'явились. Прокурор надав копію довідки з медичного закладу Одеси про те, що з 30 липня підозрюваний перебуває на стаціонарному лікуванні і потребує оперативного втручання.

З огляду на це, суддею Дмитром Тішком оголошено перерву до 10:00 12 серпня та зобов'язано прокурора та слідчого встановити чи можлива участь підозрюваного у процесуальних діях щодо розгляду клопотання про обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, що наприкінці липня 25 липня драгдилери, що продають "солі" та "мікси", закидали Миколаїв листовками зі своїми контактами. Наступного дня місцеві байкери знашли розповсюджувачів наркотиків. Наркополіція та СБУ затримала трійцю, серед якої двоє мешканців Київської області та одесит.

Однак у Миколаївській місцевій прокуратурі №1, яку очолює Дмитро Левицький, не погодили клопотання про арешт: їм було недостатньо доказів. З цього приводу прокурор області Тарас Дунас призначив службове розслідування.

Миколаївці вийшли на мітинг акцентуючи, що правоохоронці проявляють бездіяльність у боротьбі з драгдилерами, що поширюють спайси.

17-річного жителя Київської області посадили під арешт: він може вийти під заставу 200 тисяч гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв