Одесит, підозрюваний у поширенні наркотиків в Миколаєві, втік в Крим

У прокуратурі підозрюють, що втекти чоловіку допомогли лікарі, які підробили довідку
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
Одесит, підозрюваний у поширенні наркотиків в Миколаєві, втік в Крим
Одесит, підозрюваний у поширенні наркотиків в Миколаєві, втік в Крим

Другий підозрюваний в торгівлі "спайсів" в Миколаєві, одесит Кожухар ще 18 серпня втік від правоохоронних органів в анексувати Крим. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Про втечу Кожухаря стало відомо під час судового розгляду сьогодні, 26 серпня. Одеситу мали обрати запобіжний захід.

Зауважимо, що запобіжний захід не змогли обрати ні 9, ні 23 серпня. Кожухар не приїхав до Миколаєва, оскільки надав довідку, що з 30 липня лежав в одеській лікарні з переломом щелепи. Як стало відомо, одесит з 16 серпня виписався з лікарні і за місцем свого проживання він не з'являвся. Прокуратура тільки 26 серпня збиралася клопотати перед судом про затримання Кожухаря з метою його приводу на обрання запобіжного заходу.

За даними прокуратури, Кожухар виїхав з материкової України через пункт пропуску "Каланчак". Прокуратура перевірятиме діяльність лікарів, яких запідозрили у підробці документів про те, що Кожухар лікується на стаціонарі, а тому не міг прибути до Миколаєва. У довідці лікарів зазначено, що 18 серпня Кожухар лежав в стаціонарі. Прозвучала думка, що лікарі допомогли втекти підозрюваному в торгівлі наркотиками.

Нагадаємо, що наприкінці липня 25 липня драгдилери, що продають "солі" та "мікси", закидали Миколаїв листовками зі своїми контактами. Наступного дня місцеві байкери знашли розповсюджувачів наркотиків. Наркополіція та СБУ затримала трійцю, серед якої двоє мешканців Київської області та одесит.

Однак у Миколаївській місцевій прокуратурі №1, яку очолює Дмитро Левицький, не погодили клопотання про арешт: їм було недостатньо доказів. З цього приводу прокурор області Тарас Дунас призначив службове розслідування.

Миколаївці вийшли на мітинг акцентуючи, що правоохоронці проявляють бездіяльність у боротьбі з драгдилерами, що поширюють спайси. У місті після втручання прокуратури комунальники почали замальовувати нарконаписи.

17-річного поширювача наркореклами заарештували. Його мати стверджувала, що він не винен: не знав, що буде робити у Миколаєві.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв