ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеса і Херсон лобіюють закриття аеропорту "Миколаїв"

Керівництво одеського і херсонського аеропортів підтримує інтереси фінансово-промислових груп в питанні закриття аеропорту "Миколаїв"
Depo.Миколаїв
7 квітня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Одеса і Херсон лобіюють закриття аеропорту "Миколаїв"
Одеса і Херсон лобіюють закриття аеропорту "Миколаїв"

Керівництво одеського і херсонського аеропортів підтримує інтереси фінансово-промислових груп в питанні закриття аеропорту "Миколаїв". Про це в ході річного звіту про роботу підприємства заявив виконуючий обов'язки директора аеропорту "Миколаїв" Сергій Васьков сьогодні, 7 квітня, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город". 

За його словами, в 2015 році аеропорт "Миколаїв" був позбавлений сертифіката аеродрому, а ще в 2014 році у нього закінчився термін дії сертифікату авіаційної безпеки в зав'язі з чим аеропорт не може займатися своєю прямою діяльністю. Також аеропорту забороняють приймати літаки з низько розташованими двигунами такі, як боїнг і аеробус через поганий стан злітно-посадкової смуги. Але, в той же час в.о. директора підкреслив, що Одеса і Херсон приймають такі літаки маючи набагато гірші умови.

"Для отримання сертифікату необхідно приблизно 6,5 мільйонів гривень. Це необхідно для роботи, але є така організація "Державіаслужба" у складі Міністерства інфраструктури, яка забороняє нашому аеропорту приймати і обслуговувати літаки з низьким розташуванням двигуна через злітно-посадкової смуги. Хоча смуга в Одесі в гіршому стані, в Херсоні в набагато гіршому стані і ці літаки там приймаються і обслуговуються. Таким чином, протягом декількох років ці два аеропорти Одеса і Херсон лобіюють інтереси своїх промислово-фінансових груп по закриттю аеропорту "Миколаїв", щоб він не складав конкуренції", - впевнений Васьков.

Крім усього він повідомив, що для поліпшення стану злітно-посадкової смуги необхідно 150 мільйонів гривень.

Загалом заборгованість КП "Міжнародний аеропорт Миколаїв" перед бюджетом України становить близько 33 мільйонів гривень. Борги по зарплаті становлять 5,5 мільйона гривень. За 2015 рік підприємство отримало доходів в розмірі 395 тисяч гривень. Практично всі гроші були витрачені на погашення заборгованості перед працівниками підприємства.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв