Очолити миколаївське підприємство хоче "активіст", який напав на журналіста

Обидва претенденти на посаду начальника ЖКП "Південь" похвалилися, що допомагали армії
Depo.Миколаїв
4 червня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Очолити миколаївське підприємство хоче "активіст", який напав на журналіста
Очолити миколаївське підприємство хоче "активіст", який напав на журналіста

Всього два претенденти подали свої документи на конкурс на посаду директора ЖКП "Південь" - одного з найскладніших, але важливих комунальних підприємств Миколаєва. Це Артем Юлевич і Ігор Білий. 3 червня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів з претендентами на цю керівну посаду співбесіду. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Слід додати, що у 2014 році Ігор Білий був одним зі нападників на миколаївського журналіста "Новости Н". Він разом з товаришем примусили кореспондента видалити свої знімки, зроблені під час зібрання з тоді головою Миколаївської ОДА Миколою Романчуком, який вчора відзначився у корупційному скандалі. Білий з другом покрання так і не понесли.

Ігор Білий на співбесіді розповів, що працював бухгалтером на різних підприємствах. За його словами, він досяг певних висот у галузі управління підприємством. Також Білий називає себе патріотом і волонтером: "Активно зайнявся волонтерською діяльністю, сам по собі патріот. Брав участь у Революції Гідності. Після подій на сході одним з перших почав їздити на передову і доставляти гуманітарну допомогу", -  зазначив Білий.

Оскільки проживає в Інгульському районі, він упевнений, що добре знає його проблеми, а великий досвід в області фінансів і проведений аналіз діяльності підприємства "Південь", яке обслуговує цей же район, на його думку, дають підстави обійняти посаду директора. На співбесіді він також презентував проект "Smart City Миколаїв" та планує втілити його протягом року. 

Очолити миколаївське підприємство хоче "активіст", який напав на журналіста

Артем Юлевич (ліворуч) та Ігор Білий 

Що стосується Артема Юлевича, то, за його словами, він тривалий час працював на флоті. У 2014 році він посів посаду начальника управління житлово-комунального господарства адміністрації Заводського району. Слід нагадати, що взимку він не зумів відповісти, чому зупинку на вулці Пограничній (Чигрина) не розчистили від снігу.

Цей кандидат також свтерджує, що за два роки на посаді він досягнув успіхів. "Також займався волонтерською діяльністю, активно допомагаючи миколаївським десантникам", - повідомляють у міськраді.

Юлевич хоче перетворити ЖКП "Південь" зі збиткового підприємства, яким воно є на сьогодні, на управляючу компанію. "Головною метою комунальної компанії є забезпечення комфортних умов для проживання та задоволення потреб жителів. Ми повинні стати товарищами мешканців. Тобто ми повинні провести таку реформу і зробити таку управляючу компанію, як сьогодні ми маємо приклад з Патрульною службою. Ми повинні перейти від формату ворогуючих двох організацій: мешканців і житловиків, - в формат помічників і друзів. Це основна мета управляючої компанії", - сказав Юлевич.

"Преступности.Нет" повідомляє, що Артем Юлевіч у 2012 році він був членом партії Наталії Королевської "Україна - вперед!". У Миколаївській мерії вважають, що Артема Юлевіча на цю посаду просуває депутат міськради від "Нашого краю" Сергій Карцев. Батько Артема Юлевіча - Олександр Юлевіч - також відомий в місті Миколаєві, як керівник і засновник в підприємствах сфери ЖКГ, зокрема, очолював підприємство "Корунд-Х" (прибирання снігу та сміття) і в 2009 році засвітився в серйозному скандалі.

Треба додати, що жоден з претендентів не дав чіткої відповіді на питання міського голови Олександра Сєнкевича, чим же відрізняється ЖЕК від ОСББ. Мер ухвалить рішення про призначення на посаду директора ЖКП "Південь" після того, як аналогічну співбесіду проведуть депутати на постійних комісіях і подадуть мерові свої пропозиції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв