Оце так дременув: Мер Миколаєва втік від поліції через вікно

Очільник міста покинув будівлю Миколаївської міської ради незвичайним способом 

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич втік від поліції через балкон свого кабінету. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиалнням на "НикВести".

За інформацією видання, в середу вранці з Києва до Миколаєва прибула група з 5 співробітників Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

В приймальні міського голови їм повідомили, що Олександр Сєнкевич зможе з ними зустрітися тільки о 16:00.

За даними видання, не маючи бажання спілкуватись із поліцією, мер Миколаєва переліз через вікно зі свого кабінету на балкон лівого крила мерії, таким чином, опинившись в кабінеті, де зараз розташований Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій, після чого покинув будівлю Миколаївської міської ради.

За інформацією співрозмовника "НикВести", в цей же час біля лівого крила мерії був помічений автомобіль охорони голови облдержадміністрації Олексія Савченка, куди, вірогідно, міг сісти Олександр Сєнкевич.

Як повідомив "Українській правді" заступник голови прес-служби Нацполіції Микола Гулевич, правоохоронці мали вручити Сєнкевичу протокол.

"Колеги з Департаменту захисту економіки поїхали до Миколаєва, щоб скласти протокол про вчинення корупційного правопорушення, але з певних причин цього не сталося", - сказав Гулевич.

Нагадаємо, що раніше мер Миколаєва відзвітував, що його дружина багатша за нього.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв