У Миколаєві обрали нового заступника голови ОДА з питань децентралізації

Кандидатів оцінювали на здатність до ефективної комунікації, співробітництва та роботи в команді
Depo.Миколаїв
7 листопада 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві обрали нового заступника голови ОДА з питань децентралізації
У Миколаєві обрали нового заступника голови ОДА з питань децентралізації

Стали відомі результати повторного конкурсу на заміщення посади заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації. Згідно з рішенням конкурсної комісії, переможцем став Олександр Кушнір. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у середу, 2 листопада, відбувся заключний етап конкурсу на заміщення посади заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, який полягав в проходженні кандидатами співбесіди. У заключному етапі відбору взяли участь Ольга Бадалова, Олександр Кушнір та Володимир Токар.

Основними критеріями оцінювання кандидатів стали їхня здатність до ефективної комунікації, співробітництва та роботи в команді, здатність адаптуватися до змін, а також до впровадження в життя цілей та завдань державної політики. 

Нагадаємо, що 11 та 18 грудня пройдуть перші вибори в 19 Миколаївської області. Згідно з календарним планом Центральної виборчої комісії, виборчий процес розпочався 22 жовтня для виборів, які відбудуться 11 грудня, та розпочнеться 29 жовтня для виборів в об'єднаних тергромадах, що проведуть 18 грудня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв