Новому заступнику голови Миколаївської ОДА міськрада побажала попутного вітру
На адресу вже екс-віце-мера з питань ЖКГ Валентина Гайдаржи пролунали слова вдячності та оплески
- Миколаїв
-
23 лютого 2017 16:10

Миколаївська міськрада з оплесками провела з посади віце-мера з питань ЖКГ Валентина Гайдаржи. Він тепер працюватиме заступником голови Миколаївської ОДА з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, ЖКГ та цивільного захисту. Про це йшлося сьогодні, 23 лютого, на сесії міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.
За словами мера Олександра Сєнкевича, йому і радісно, і сумно, що Гайдаржи покинув пост віце-мера і йде в область. Міський голова пожартував, що тепер в області у Миколаєва буде своя людина. Сєнкевич сподівається, що екс-віце-мер допомагатиме вирішувати питання міста та запевнив, що в нього від роботи з Гайдаржи лише позитивні враження, незважаючи на складну сферу ЖКГ.
Мер вручив Гайдаржи почесну відзнаку за заслуги перед Миколаєвом. Також слова вдячності сказав екс-мер Миколаєва Юрій Гранатуров. Він назвав Гайдаржи справжнім професіоналом, з яким вони витримали складні випробування: вибухи будинків на Лазурній, 40 та Молодогвардійській, 28, перекриття мостів дружинами військових, снігопад 2014 року. Гранатуров побажав новому заступнику голови ОДА попутного вітру.
Гайдаржи запевнили, що для нього завжди відчинені двері. Він же сказав, що завжди радий підтримати Миколаєв в силу своїх можливостей та допомагати новому віце-меру.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 09:38 Ситуація на фронті: ЗСУ стримують тиск ворога на сході й півдні
- 08:02Армія РФ атакувала дронами транспортний об'єктуна Миколаївщині
- 23:15 За добу на фронті відбулося 174 бойових зіткнення
- 22:28 Доба на фронті: Півтори сотні раз ворог штурмував позиції ЗСУ
- 22:44Від початку цієї доби відбулося 148 бойових зіткнень
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:16Окупанти завдали дронового удару по передмістю Миколаєва
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 10:39Росіяни атакували Миколаївщину дронами
- 09:19 Минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 200 бойових зіткнень
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 09:39 1 228 день війни: Ситуація на фронті
- 21:59 Від початку цієї доби на фронті відбулося 136 бойових зіткнень
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 21:40На Миколаївщині за добу вогонь знищив зернові на понад 520 га
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ