Новий прокурор Миколаївщини всерйоз взявся за кримінальних авторитетів

Тарас Дунас зазначив, що планує ведення "наступальної роботи" разом з іншими правоохоронцями
Depo.Миколаїв
13 липня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua
Новий прокурор Миколаївщини всерйоз взявся за кримінальних авторитетів
Новий прокурор Миколаївщини всерйоз взявся за кримінальних авторитетів

Новопризначений прокурор Міколаївської області Тарас Дунас має намір вести автивну боротьбу з кримінальними авторитетами міста. Про це він розповів в ефірі програми "Гаряча лінія" на ТРК "Миколаїв", передає Depo.Миколаїв.

Відповідаючи на запитання одного з телеглядачів щодо того, чи планує прокуратура щось робити з "бійцями кріміналітету, які вжебагато років гноблять підприємців Миколаєва і залишаються абсолютно безкарними", Тарас Дунас зазначив, що в цьому напрямку планується ведення "наступальної роботи":

"Хочу сказати, що в цьому плані велику роль відіграють оперативні підрозділі полиции, яким відведена роль проведення комплексу оперативно-слідчіх дій. Я вже зустрівся з відповіднімі керівнікамі ціх підрозділів, були розставлені певні акценти в їх роботі. Також була зустріч з діючім керівніцтвом полиции, службою безпеки, податкової поліцією для того, щоб ми малі можлівість оперативно реагуваті на ці заяви. Я думаю, что ми зможемо реалізуваті ті напрацювання, які у них є, в найбільш короткий час

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв