Новий очільник Миколаївської ОДА планує "побудувати дороги, за які не буде соромно"

Олексій Савченко обіцяє Миколаївщині масштабний інфраструктурний прорив
Depo.Миколаїв
14 жовтня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
Новий очільник Миколаївської ОДА планує "побудувати дороги, за які не буде соромно"
Новий очільник Миколаївської ОДА планує "побудувати дороги, за які не буде соромно"

"Зараз ми повинні спрямувати всі зусилля на закладання міцного підгрунття для того, щоб вже в наступному році, користуючись плюсами децентралізації, Миколаївська область здійснила масштабний інфраструктурний прорив", - про це після участі в засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, передає Depo.Миколаїв.

"Думаю, мало хто буде дуже сперечатись з твердженням, що за останній час Миколаївщина не використала на всі сто відсотків ті можливості, які надав процес децентралізації.  У нас в області практично був провалений процес ремонту доріг і майже не витрачалися кошти на масштабні місцеві інфраструктурні проекти. Нам зараз, об’єднавши зусилля, потрібно виправляти ситуацію і готувати підгрунття для того, щоб Миколаївщина здійснила масштабний інфраструктурний прорив вже в наступному році. Тим паче, всі передумови для цього є", - вважає голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Очільник Миколаївської області повністю підтримує позицію Голови держави з приводу того, що неправильно тримати кошти на депозитних рахунка, коли люди чекають результатів вже сьогодні: "На Миколаївщині також є окремі діячі, які не навчилися користуватися плодами децентралізації і замість того, щоб вкладати кошти в масштабні регіональні проекти, зберігають мільярди на своїх рахунках. Під час засідання Президент закликав виправляти помилки і ми це маємо зробити у найкоротший час".

Під час засідання Ради регіонального розвитку було підняте й питання будівництва доріг, яке є дуже болючою темою для Миколаївської області: "У своєму виступі Президент України Петро Порошенко зазначив, що дорожнє будівництво сьогодні стало пріоритетом Президента, Уряду, місцевих адміністрацій і всієї української влади. Нас не може не тішити, що центральна влада має намір продовжити цю тенденцію й надалі. У нашої області є шанс зробити висновки з того що було навколо будівництва доріг на Миколаївщині в останній рік, викорінити всі корупційні схеми і в найкоротший час побудувати дороги за які не буде соромно. Тим більше, всі передумови для цього є - дорожній фонд на наступний рік має зрости до 40-а мільярдів гривень, що надасть можливість будувати якісні дороги".

На час відрядження в столицю у голови Миколаївської обласної державної адміністрації заплановано цілий ряд важливих зустрічей про результати яких буде повідомлено пізніше.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв