Ніякого корупційного скандалу у Миколаєві не було, - Порошенко

Президент відзначив ефективні дії СБУ та нового генпрокурора
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
Ніякого корупційного скандалу у Миколаєві не було, - Порошенко
Ніякого корупційного скандалу у Миколаєві не було, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заперечив існування корупційного скандалу у Миколаєві. Про це він заявив під час свого офіційного візиту, повідомляє Depo.Миколаїв.

Попри те, що заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук був затриманий на хабарі в 100 тис. доларів за сприяння у наданні дозволу на видобуток вапняку у Єланецькому кар'єрі, Порошенко називає роботу спецслужб ефективною: "Ніякого корупційного скандалу у Миколаєві немає. Навпаки, є ефективні дії нового генерального прокурора, який рішуче викриває факти корупції. Є ефективні дії СБУ". 

Порошенко зазначив, що арешт заступника голови ОДА відбувався всього один раз за всю історію України: "Наголошую, що заступник губернатора в Україні був арештований лише один раз. Якщо не помиляюсь, це було у Рівненській області зусиллями самого нового губернатора. У Миколаївській області, на жаль, цього не відбулося. І потрібно було приїжджати прокурорським працівникам, службістам із Києва. Щоб припинити корупційні факти у Миколаєві. Корупціонери будуть сидіти у в'язниці".

Також президент повідомив, що після розмови з ним голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков написав заяву на звільнення з посади. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв